Помилки при відкритті свого бізнесу

Припустимо, що ви всією душею вирішили, що, у що б то не стало, хочете почати свій бізнес. Вирішивши продавати широкого споживання або труби товстостінні для котлів, вам обов'язково потрібно знати типові помилки при відкритті свого бізнесу.

·  Один засновник. Погодьтеся, існує дуже мало компаній, у відкритті яких брав участь лише один чоловік. Набагато простіше починати бізнес з кимось, хто допоможе і підтримає в поганих ситуаціях.

·  Похідна ідея. Це відбувається тоді, коли ви не самі згенерували нову ідею для бізнесу, а просто взяли і взяли вже існуючу, може бути трохи змінивши. Не потрібно копіювати чужі ідеї, краще придумайте оригінальну, тоді й не зустрінете конкурентів!

·  Упертість. Відкриття бізнесу – процес складний. Не завжди все йде так, як замислювалося спочатку, змінюється ринок, змінюється клімат, змінюється все. Якщо у вас щось не виходить, то не потрібно як осел йти за одним і тим же планом, поміняйте що-небудь.

·  Найм поганих працівників. Ретельно підходите до цього питання, адже професійна робота співробітників забезпечить гідний сервіс і, згодом, гарний прибуток! Не потрібно наймати ледарів і платити їм за те, чого вони не роблять, поясніть, що їх заробіток безпосередньо залежить від якості їх роботи.

·  Занадто ранній запуск бізнесу. Звичайно, деякі бізнесмени-початківці прямо горять від бажання швидше все запустити. Не варто поспішати, ретельно продумайте, що ви будете робити при будь-якому результаті. Також не варто занадто затягувати цей момент, адже хто-небудь може вас випередити.

·  Неявна цільова аудиторія. Припустимо, ви придумали якийсь продукт. Відразу ж подумайте, для кого цей продукт буде цікавий, не потрібно створювати продукт «для всіх». Грамотне позиціонування – запорука успіху.