Як відкрити свій дитячий сад?

Як відкрити приватний дитячий сад – таким питанням задається безліч бізнесменів-початківців. Якщо вам вже дуже захотілося відкрити такий бізнес, ця стаття для вас.
Багато «знавці» на весь голос кричати, що можна заробити в сфері освіти, адже потрібно вкласти багато коштів, а рентабельність буде зовсім маленькою.

Існує 2 види відкриття свого дитячого садка, при цьому ви напевно протримаєтеся на плаву.
1. Сімейний дитячий садок.
Це найдешевший спосіб відкриття свого бізнесу, але він підходить лише багатодітним мамам-домогосподаркам. Щоб відкрити такий дитячий сад на дому, необхідно, щоб у жінки був чоловік і 3 і більше своїх дітей. У цьому випадку мама буде виступати в ролі виховательки, а дітки – її групою. Зауважимо, що взяти під опіку можна тільки двох дітлахів.
Жінка-вихователька буде отримувати зарплату в розмірі 18 тисяч на місяць. Крім цього, держава відшкодовує витрати на годування дітей — 100 рублів на добу на одного. Однак, при цьому, жінці необхідно надавати всі чеки. Готувати потрібно тільки особливу їжу з особливого меню. Його міняють кожні 20 днів, самостійно замінювати страви забороняється.
Гідність такого бізнесу полягає в тому, що мамі-виховательці йде трудовий стаж і додатково по 1000 рублів на дитину в місяць за те, що вона дивиться за чужою дитиною.
2. Недержавне освітнє установа
Тільки таку модель організації дошкільного закладу визнає Департамент освіта. Тут вже необхідно мати ліцензію на освітню діяльність. Такий садочок працює строго за законом, але великих грошей ви з нього не виручіть, т. к. це модель організації буде некомерційною, і тому весь прибуток має йти на розвиток самої організації.