Послуга таксі з дитячим сидінням

У наш час рідко зустрічаються непрацюючі мами і тата. А це означає, що є потреба постійно транспортувати дітей в школу або в садок, і навіть до бабусі з дідусем. А після роботи потрібно проїхати той самий маршрут. І як виходити з тієї ситуації, коли робота і садок далеко один від одного?

У цей момент з'являється завдання, що робити з дітьми – або постійно затримуватися в дорозі, або планувати свою поїздку за кілька годин до призначеного часу, щоб вчасно завести дитини в потрібне місце, але на багато раніше потрібного часу. Тому виникла така ідея бізнесу, а саме служба таксі з дитячим кріслом і водієм-нянею за кермом.

Для цього на роботу варто взяти приємних і інтелігентних водіїв з наявністю великого досвіду водіння, бажано наявність навиків виховних робіт і знання основ дитячого виховання. Такі машини треба забезпечити дитячими кріслами, а також дитячими продуктами харчування, наприклад, соки, фрукти, цукерки. Не варто забувати і про аптечку, яка повинна відрізнятися специфічними препаратами та вітамінами для дітей.

Якщо все матусі будуть впевнені на всі 100 %, що за кермом досвідчений водій з наявністю хорошої освіти, а також з потрібним обладнанням в автомобілях, то вони будуть дуже раді віддати своїх дітей, для поїздки в потрібне місце. Чим собі зекономлять багато часу і нервів і будуть знати точно, що з їх дітлахами буде все добре. Також у розпорядження батьків надається послуга «віддзвонили», водій буде звітувати на фірмі про доставку дитини, а також за бажанням і батькам.

Можна ввести додаткову послугу складання акту здачі-приймання. За додаткову плату водій може завести малюка до потрібного місця. Головним в цій послузі буде те, що няня-водій відповідає за кожне пересування дитини, здача його відповідальній людині в руки. До того ж батьки можуть викликати це ж таксі для перевезення малюка назад додому. До всіх плюсів цієї послуги, хочеться зауважити, що пропонована послуга коштує пристойно і безпека дитини-справа важлива.Батьки дитини завжди заплатять великі кошти, щоб бути впевненими, що їхній малюк буде в цілості й схоронності в надійному таксі в дитячому автомобільному сидінні.

Якщо вам сподобалася ця ідея бізнесу, то можна подумати про майбутні послуги. Наступним етапом може стати перевезення дітей в лікарні, на різні свята і навіть торкнутися перевезення на великі відстані між містами. Наприклад, у зв'язку з нинішнім розвитком економіки, багато батьків не можуть знайти час для того, щоб завести дітей до бабусі з дідусем. А далі можна прагне до більшого. Придбання мінівенів, допоможуть з легкістю організовувати більші перевезення. До речі вони будуть для поїздок груп дітей на екскурсії, пікніки або на інші свята.Майбутнє розвиток бізнесу залежить тільки від вашої фантазії і підприємливості.

Це дуже хороша ідея для своєї справи, але воно дуже витратна. А також дуже важка у виконанні. Але кінцевий результат того вартий. Ви навіть не усвідомлюєте, коли станете самим важливим і потрібною людиною, особливо у великих мегаполісах.