Працюємо таємним покупцем

Давайте розглянемо ще один спосіб швидко заробити у великому місті — це робота таємним покупцем. З допомогою цієї роботи проводиться маркетингове дослідження, яке допомагає визначити оцінку ходу обслуговування клієнта.

Для такої справи підбирають спеціально підготовлених людей, які проводять дослідження, причому вони зображують реальних або потенційних клієнтів, після чого доповідають про отримані результати.

Основним завданням таємних покупців є те, що вони повинні оцінювати рівень сервісу і компетентність співробітників у будь-якій організації. Перевірці підлягають не тільки магазини, але і банки, туристичні фірми, агенції, які займаються нерухомістю. Спеціальний людина заходить туди, як звичайний клієнт і задає різні питання, при цьому просить розповісти про різних типах товарів. Після чого він може просто відмовитися від покупки або ж купити, але за гроші працедавця. В кінці всього проведеного дослідження ця людина заповнює анкету з докладним описом вражень.

Для кожної продукції відправляються різні люди, так як в магазин дитячого одягу підуть дівчата, які будуть зображати молодих матусь, ну а за електронікою піде просунутий хлопець. При всьому при цьому не потрібного спеціальної освіти або знань.

Самими основними рисами покупців повинні бути: комунікабельність, хороша пам'ять, вміти зберігати об'єктивну думку в будь-якому випадку, і правильне викладення своїх думок у письмовій формі. Таку роботу ви можете отримати в спеціальному агентстві, яке ви зможете знайти в своєму місті. Також цей підробітків іноді пропонують сайти робочих вакансій і кадрові агентства.

Для початку таємний покупець приходить в офіс, де він проходить інструктаж і невелике навчання. Проводить знайомство специфікою послуги або з продукцією торгової точки. Потім йому придумують сценарій і вручають потрібне — диктофон. Після того як він відвідає потрібну фірму, заповнює спеціальну анкету і пише звіт. Вся переписка відбувається по електронній пошті, і якщо після перевірки менеджером документації, виявиться що все правильно, покупець отримує гроші.

Заробітна плата покупців за разове відвідування становить приблизно від 350 до 1000 рублів. В середньому за одну годину роботи плата дорівнює від 400 до 500 рублів. Але якщо клієнт агентства є велика торгова мережа, що вимагає немаленьких зусиль обійти це все, то в такому випадку можна отримати непогану зарплату за місяць. Ви повинні розуміти, що така робота не зможе стати постійним джерелом заробітку, вона буде разовою.