Продаємо моторні масла

На сьогоднішній день з кожним днем зростає кількість автомобілів. Якщо в недалекому минулому далеко не всі жителі невеликих сіл і міст могли собі дозволити навіть дітище радянського автомобільного виробництва, то зараз практично в кожному дворі можна побачити іномарку, а іноді навіть не одну. У якісних запчастинах і паливі потребують абсолютно всі автомобілі. Існувати без цих важливих елементів вони просто-напросто не можуть.Ще одним не менш важливим елементом, від якості якого прямо залежить будь-який двигун, а точніше його термін служби (що також позначається на роботі автомобіля), є масло, моторне масло. Але найцікавішим є те, що знайти в дійсності якісне моторне масло можна далеко не в кожному населеному пункті, що може негативно позначитися на вашому залізному коні. До того ж, якщо придивитися до асортименту того, що нам пропонують в магазинах, можна, м'яко кажучи, розчаруватися.

У такій ситуації у вас є можливість відкрити професійний магазин моторних масел і, таким чином, допомогти всім автомобілістам у вашому місті. Дана ідея, зрозуміло, далеко не кожному може підійти, так і тут треба враховувати багато факторів, які мають серйозне впливають на майбутній успіх. Самим першим і найважливішим з них є наявність конкуренції, а також асортимент та ціни в подібних магазинах. Звичайно ж, невеликі кіоски, що пропонують асортимент з десяти видів моторних масел, вам зовсім не будуть перешкодою.Але ось ще один повноцінний магазин, в якому будуть широко представлені моторні масла, може зіпсувати ваш бізнес, і то серйозно. У разі ж, якщо конкуренції практично немає (принаймні, ви її не виявляєте), тоді можна вважати, що до успіху пройдено половину шляху.

Наступним етапом буде вибір підходящого приміщення. Ідеальним варіантом стане розташування вашого магазину недалеко від станції технічного обслуговування. Самим ідеальним варіантом буде розташування вашого магазину моторних масел в одному і тому ж будинку зі станцією технічного обслуговування (СТО). Вибравши такий варіант, у ваших покупців з'явиться можливість замінити масло в своєму автомобілі відразу ж, так би мовити, не відходячи від каси.Єдине, що ви можете зіткнутися з деякими труднощами в тому випадку, якщо майстри, які здійснюють заміну масел, самі займаються продажем відповідної продукції.

Останнім у нашому списку моментом, але далеко не за важливістю стане пошук тих, хто буде поставляти в ваш магазин якісні моторні масла. На перших порах, ймовірно, поставками ви будете займатися самі, тобто будете самостійно їздити за моторним маслом, проте з плином часу, коли стане все на потік, у вас з'явитися можливість робити лише замовлення, а саму доставку здійснювати безпосередньо постачальники.

Ще одним цікавим моментом є продаж масла на розлив (як би це дивно не звучало). Тобто у вас в магазині можна, крім звичайних продажу фасованого моторного масла, можна запропонувати моторне олію на розлив. Найважливішу роль тут, безумовно, грає якість. На ринку сьогодні у вас є можливість без зусиль відшукати відповідне обладнання, за допомогою якого ви зможете продавати моторне олію на розлив у вашому магазині. Адаптується воно без всяких проблем.Одним з головних переваг торгівлі моторним маслом, використовуючи даний спосіб, є те, що на такий продукт націнка може становити більше ста відсотків, в той час, як на фасований продукт націнка досягає максимум п'ятдесяти відсотків.

Також важливо пам'ятати, що успіх магазинів, які займаються продажем моторних масел, залежить цілком і повністю від того, наскільки товар, що продається якісний. Тому, зупиняйте свій вибір тільки на чесних постачальників і серйозних виробників. Успіхів вам!