Приватний ріелтор — бізнес ідея

Існує така думка, що професія ріелтора – це дуже легка і прибуткова робота. У роді б нічого не робиш, а грошики все одно на ваш рахунок капають. Але, на жаль, це не так все просто.

З чого ж слід почати?

В першу чергу, потрібно ретельно вивчити всі складові, що регулюють діяльність ріелторів. Особливо потрібно враховувати всі регламентовані порядки оподаткування та оформлення договорів. Адже в нашій країні так люблять приймати часто нові закони, вносити до них поправки. Тому закони слід часто переглядати знову і знову, щоб не пропустити вкрай затребувану інформацію.

Наступним етапом вашого бізнесу буде оформлення в якості індивідуального підприємця або юридичної особи. Для того, щоб ваша робота реалізувалася добре, вступите в асоціації ріелторів, де вас будуть тримати в курсі всіх останніх оновлень законодавства, а також зможуть допомогти зібрати свій особистий каталог нерухомості. До того ж, там зможете знайти на постійну роботу нотаріуса та юриста. Ця діяльність завжди пов'язана зі значними грошовими ризиками. Все це відбувається лише тому, що деякі операції зриваються з вини тієї чи іншої сторони.Погано, якщо великий контракт зірвано саме з вашої вини. В такому випадку доведеться відшкодовувати вкладення з власної кишені, що негативно позначиться як на бюджет, так і на репутації.

Для уникнення негативних наслідків, наприклад, угода зірвалася з вини клієнта, при цьому ріелтор повинен укласти письмовий договір. Де буде все чітко і правильно описано, а саме обов'язки та права сторін, беручи участь в угоді. Щоб згодом не відбулося казусів, окремим пунктом має бути призначена ваша процентна ставка за виконану роботу. Це ще знадобитися в тому випадку, якщо клієнт відмовиться платити винагороду. До всього цього, це буде чудовою гарантією діяльності.

Щоб у майбутньому робота пішла на ура, спочатку потрібно попрацювати на добровільних засадах. Різна реклама, оголошення в Інтернеті точно зайвими не будуть. Але ніщо не зрівняється зі славою, адже люди не підуть за вашими послугами, абсолютно не знаючи вас. В такому разі, з самого початку своєї трудової діяльності намагайтеся працювати не на результат, а саме на свою репутацію.

Пройде деякий час і до вас почнуть ставитися з повагою. Що згодом потягне за собою велику клієнтську базу. І в цій справі слава і популярність повинні бігти попереду вас, тому все відбудеться за схемою сарафанного радіо.