Заробляємо на виготовлення бамбукових вудлищ

Класикою риболовного жанру є бамбукові вудлища. До речі, вони донині популярні. Так чому б їх не виробляти? У даній статті ми проаналізуємо, як на виготовленні бамбукових вудлищ можна створити перспективний бізнес. Він складається з декількох етапів.

В першу чергу для того, щоб виготовити бамбукові вудлища, само собою потрібно сам бамбук. А точніше, його стебла. Відрізняються вони своєю довговічністю, легкістю і, що важливо, гнучкістю.

Бамбукові стебла ви можете купувати у інших фірм, які вирощують або постачають бамбук. Або ви можете самі вирощувати його будинку. Безперечною перевагою даної рослини є його неймовірно стрімке зростання. Вирощуванням бамбука краще займатися в тепличних умовах. При цьому, у вас буде можливість для майбутніх вудилищ заготовляти матеріал незалежно від пори року.

Одним з найважливіших критеріїв стрімкого зростання цієї рослини є висока вологість і температура. Тому, для одержання багатого і, головне, швидкого врожай, необхідно налаштувати у вашій теплиці поливну систему з постійним режимом. Разом з цим, частим поливанням зловживати не варто. Необхідно знайти, так би мовити, золоту середину. Для цього спостерігайте за листям: коли вологи рослині не вистачає, вони починають закручуватися, а звисати починають, коли води з надлишком.

При створенні максимально сприятливих умов, бамбук буде виростати в добу на десять сантиметрів. Таким чином, двометрове рослину можна отримати вже через три тижні. Зрізати рослину потрібно трохи нижче «коліна». Потрібно врахувати цей момент, так як це має безпосередній вплив на майбутнє вудилище, зокрема на його міцність.

Отже, бамбук виростили, тепер займаємося сушінням стебел. Висушування бамбука необхідно починати з процесу видалення масел, які містяться всередині кожної рослини. Стебло потрібно помістити над гарячим вугіллям. Рослина, коли нагрівається, починає виділяти масла, які можна видалити за допомогою звичайної губки або тканини. Як тільки процес сушіння закінчений, колір бамбука змінюється, він стає світло-зеленим.

Але, сушка ще не закінчена. Після процесу видалення масел, стебла необхідно висушити на сонці. Це займе у вас близько до трьох тижнів. Для рівномірного просихання стебел з усіх сторін, їх необхідно періодично перевертати. У період сушіння можуть бути опади у вигляді дощів, в цьому випадку бамбук потрібно накрити поліетиленом. Як тільки стебла бамбука просушилися необхідну кількість часу, вони стають коричнево-жовтими або бежевими. Тепер з стебла можна видаляти м'яку серцевину, аж до стінки коліна. Внаслідок цього, бамбук стає довговічніше і міцніше.

Після висушування і вичищення стебел, можна приступати безпосередньо до виробничого процесу. Для виготовлення короткого двометрового вудлища, вам достатньо одного стебла бамбука. При виготовленні довгих вудок, необхідно з'єднати між собою стебла (за допомогою металевих трубок) довжиною від півтора до двох метрів. Верхнє коліно вудки має бути трохи тонше нижнього. Разом з цим, верхнє коліно, для створення гнучкого кінчика вудилища, потрібно вибирати з тонким закінченням.

Якщо є така необхідність, встановіть на вудилище кріплення для котушки і кільця для волосіні. Покрийте його шаром лаку. Це додасть вудилища красивого вигляду та довговічності і, разом з цим, захистить від згубного впливу вологи.

Вудилища з бамбука мають свої переваги і з точки зору ціни. За одну таку вудку на ринку візьмуть від ста до трьохсот карбованців. Дійсно, це відносно дешево, в умовах того, що вудилища з карбону можуть коштувати дорожче в разів десять, а то й п'ятнадцять. Що правда, це стосується лише вудилищ без бренду. Якщо говорити про світових виробників, то їх ціна може досягати і двох тисяч доларів, і це далеко не межа (наприклад, вудки бамбукові від Sakura, бренду з Японії). Успіхів вам!