Вагон для заняття фітнесом

Незважаючи на те, що літаки дозволяють переміщатися набагато швидше, потяги, як і раніше, залишаються досить популярним наземним транспортом. Незалежно від показників світової статистики, останні вважаються безпечнішими і дешевшими. До того ж дешевизна таких переміщень часто стає вирішальною. Крім цього, деякі люди просто бояться літати на літаках. Таким чином, поїзди на сьогоднішній день залишаються найбільш популярними транспортними засобами. Особливо, якщо подорожувати на великі відстані.А в Росії майже кожна поїздка стає справжнім багатокілометровим подорожжю.

Приміром, якщо їхати з Москви до Владивостока — ніде в світі довше маршруту не знайти. Його протяжність понад дев'яти тисяч кілометрів, а проходить він за відомою Транссибірської магістралі. В дорозі люди проводять майже сім діб. Таку поїздку особисто мені уявити складно. Життя просто застигає практично на сім днів. Серед розваг — вагони-ресторани, які, до речі, ще більше погіршують ситуацію, так як укупі з малорухливим способом життя дуже швидко виявляться у вигляді зайвої ваги.

Можна переобладнати один або кілька вагонів в спортзал. Кілька років тому подібна ідея вже обговорювалася. Навіть один з вагонів, який їздить з Москви до Єкатеринбурга, переобладнали в фітнес-центр невеликих розмірів. Тут встановили тренажери для пасажирів, які порівняно довго знаходяться в дорозі. Це був експеримент. Пізніше проект був закритий, зважаючи на те, що вирішення питання оплати даних послуг знайти так і не змогли. Все це внаслідок того, що, пересувний «фітнес-центр» був доступний всім і вирішити дану проблему можна лише збільшивши вартість квитків.А більшості пасажирів це явно не сподобалося, особливо тим, хто користуватися даними послугами не бажає.

З того часу минув деякий час, і ніхто ніде не згадував про фітнес-центрах в поїздах. Але ідея насправді хороша. Ця ідея була висунута в маси за допомогою відео-меседжа до президента і уряду РФ і розташована на YouTubе.

І не дивлячись на те, що автор даного відео явно перебільшує, повідомляючи, що ця ідея придумана їм, і ніхто раніше про це навіть не замислювався, заклик дійсно стоїть. Якщо реалізувати цю ідею, можна як мінімум збільшити урізноманітнення дозвілля наших пасажирів поїздів, також вирішити кілька завдань. По-перше, таким чином покращиться здоров'я громадян. По-друге, отримана додаткова прибуток, може піти на удосконалення залізничних шляхів, які на сьогоднішній день не в найкращому стані.

Якщо РЖД або держава не захочуть переобладнати вагони, є можливість здати їх в руки приватних підприємців, які зайнялися б цим цікавою справою і платили б плату за оренду окремих вагонів. Безумовно, все не так легко. Адже статичне приміщення і вагон – речі абсолютно різні.

Фітнес-вагони будуть постійно знаходитися в русі. А це означає, що під час шляху застосовувати тренажери і спортивні снаряди, які не закріплені, не вдасться. Наприклад, якщо під час гальмування поїзда з рук вилетить штанга, вона може завдати значної шкоди не тільки вагону, але і іншим пасажирам. Інша справа різноманітні багатофункціональні тренажери, похилі дошки, турніки, бігові доріжки, які можна кріпити до стін і підлоги, під час руху експлуатуються легко.

Якщо ви не є новачком у спорті, тоді у вас є розуміння того, що тільки одного такого вагона не вистачить. Кожен фітнес-центр або спортзал, який себе поважає має басейн або прості душові кабінки, де після інтенсивних тренувань можна освіжитися. З'являється ще одна ідея для бізнесу РЖД — вагон з душовими кабінами або вагон-басейн. Безумовно, на колесах організувати подібний бізнес багатьом здасться неможливим. Проте, якщо до цього підійти з розумом і натхненням, сервіс у своєму розвитку зробить великий крок вперед.До речі, вагони-ресторани раніше також здавалися дивною ідеєю.