Займаємося художньою зварюванням

Ми не одноразово бачили в американських фільмах, як молода і тендітна дівчина орудує зварювальним апаратом, створює скульптури з металу.

Тому ми пропонуємо вам перетворити схоже знання в бізнес для жінок. Адже це не погана, творча, цікава, потрібна робота. Нею можна створювати від дизайнерських речей, до ремонту труб.

І так, давайте поговоримо про те, де можна навчитися роботи зі зварювальним апаратом. Курси по зварюванню і ремонтів пов'язаними з слюсарними роботами, знаходяться в будь-якому регіоні і в кожному місті нашої країни. Вони абсолютно безкоштовні, так як входять в державну програму освіти. Ми не маємо ні найменшого поняття, про ставлення до жінки, в цій сфері, але все ж знайдеться один майстер, який зможе за певну плату допомогти в навчанні. Зварювання з художнім напрямом є одним з найкрасивіших робіт.Приміром, дизайнерським виробів додадуть неповторний шик райдужні розводи на композиціях, а на простих зварювальних роботах – це буде вважатися шлюбом.

Нам всім чудово відомо, що затишок в будинку є найголовнішим завданням. І у всі часи прикрашали будинки не тільки килимами і меблями, але і металевими виробами. І хто таке сказав, що вони повинні бути створені тільки руками чоловіка, адже це може зробити і будь-яка жінка. У неї є, на відміну від чоловічої статі, такі прекрасні якості як відмінний смак і багато терпіння.

Для початку вам знадобиться спеціальне обладнання, в нашому випадку це зварювальний апарат, часто інверторний або трансформаторне. Останні апарати в кілька разів дешевше, але не обійтися і без недоліків: непостійний струм, велика маса, висока складність проведення робіт, неякісні шви, в порівнянні з першим типом, а також нездійсненність роботи при напрузі менше 220В. Тому ми рекомендуємо жінкам використовувати інверторні зварювальні апарати. Робота з ним набагато простіше і легше.

Також для робіт вам знадобиться каска для проведення робіт, куртка і штани з міцного матеріалу, спеціальні рукавички, черевики. Майте на увазі, що одяг має бути пошита з щільних матеріалів, так як іскри від зварювального апарату зможуть пропалити тонку тканину. Необхідно мати міцні рукавички, так як прості ви будете викидати кожен раз, коли буде потрапляти іскра, що спричинить за собою зупинку роботи.

Подбайте про купівлю електродів, зразковим діаметром 2,5 або 3 мм. Не забувайте перечитувати інструкції до апарату. Акуратно робіть роботу, щоб не обпектися, дотримуйтеся всіх правил безпеки. На початку закріпіть заземлення до елементу, який зварюється, вставте електрод в утримувач, після чого увімкніть апарат.

Пройдіться електродом швидкістю 10 смсек. за матеріалом, до тих пір, поки не побачите іскри. Потім підніміть метал електродом ще раз і гладко його відведіть на відстань 3 або 5 мм. При цьому дії повинна загорітися зварювальний слід. Щоб підтримати горіння, потрібно постійно зберігати зазор між ним і металом. Гарячої дугою водять по використаному шву, дотримуючись рівномірності червоного металу. Після чого, вимикають апарат і простукують шов молотком, для того щоб шлак відлетів. Чим більше ви будете тренуватися, тим краще у вас вийти шов.Так, безсумнівно, на навчання та освоєння зварювального апарату піде чимало грошей, але кінцевий результат того вартий.