Продаж навісних протитечії

Басейни, які відмінно підходять для ігор, а також для зняття стресу і напруги, накопиченого за робочий день, не завжди допомагають отримати необхідну фізичну навантаження. Як правило, довжина басейнів, побудованих в заміських будинках або на ділянках, що не дозволяє насолодитися повноцінним тренуванням. З цією проблемою стикаються власники басейнів.

Якщо вам не вистачає фізичного навантаження або просто набридло плавати в спокійній воді, найкращим варіантом вирішення вашої проблеми стане придбання так званого протитоку — потужного насоса, який забирає воду з басейну і знову повертає її туди, пропускаючи через форсунку.

Протитечії штучним чином створюють протягом, назустріч якому можна плисти на місці. Потужний потік води — це також відмінна альтернатива походу до лікаря: вода є найкращим спеціалістом по точковому і загального масажу. Під напором води м'язи тіла починають енергійно працювати, заряджаючи весь організм бадьорістю.

Існує два види протитечії: навісні і вбудовувані. Останні вбудовуються в басейн ще при його будівництві, в той час як навісні — це відмінний варіант для тих, хто забув вчасно подбати про встановлення генератора течії.

Очевидною перевагою навісних систем протитоку є їх зовнішній вигляд: компактний пристрій практично непомітно, що жодним чином не псує загальний вигляд вашого басейну. Установка навісних протитечії не вимагатиме великих зусиль. На відміну від вбудованих систем, навісні протитечії не мають на увазі монтаж. Все, що від вас вимагається — це повісити пристрій і підключити його до джерела живлення.

У перелік послуг компанії «Фонтан Аератор» входить продаж навісних протитечії, представлених в досить широкому асортименті, що дозволить вам вибрати саме ту систему, яка підійде для вашого басейну найкраще.