Прокат фотоапаратів та супутньої техніки

Уявімо собі, що фотолюбитель радіє нового фотоапарата, ділячись враженнями зі знайомими і друзями і милуючись зробленими фото. Однак, через деякий час захоплення вщухає, і вже зроблені знімки виглядають трохи інакше, помічаючи їх недоліки. Чіткості та кольори не вистачає на світлинах, які зроблені в приміщенні, багато цифрового шуму у вечірніх фото, а фотки з вулиці зовсім не соковиті і дуже темні.

Відбувається це найімовірніше, з причини того, що для створення ідеальних знімків, стандартний об'єктив не володіє потрібними характеристиками. Для вирішення даної проблеми, необхідний більш світлий і потужний об'єктив. Або бленди. Або фільтри. Або спалах краще...

Вищезгаданий любитель фотографії починає шукати в мережі потужний спалах і більш наворочений об'єктив, і з подивом помічає, що вартість обладнання хорошої якості дуже висока. Для покупки якісного об'єктива, однієї зарплати не вистачить. На сімейному бюджеті серйозно позначиться і покупка набору фільтрів, додаткового світла або спалаху. А хочеться ж робити гарні знімки.

І таких початківців фотолюбителів по всій нашій країні дуже багато. Вони бажають робити фото, але дорогу фототехніку собі дозволити не можуть. І в цьому питанні ви можете прийти їм на допомогу, запропонувавши напрокат все необхідне обладнання.

Для організації прокат фотоапаратів та супутньої техніки, для початку, необхідно впевнитися, що захоплюються фотографією людей у вашому місті достатня кількість. Дізнатися це складе праці. Знадобиться тільки час та терпіння. Поспостерігайте за перехожими, прогулюючись по парку або вулицями. Хтось із них фотографує? Запишіться на місцеві екскурсії, відвідайте зоопарк і різні площі.

Наступним кроком стане пошук відповідного приміщення. Великої площі тут не потрібно. Багато місця фототехніка не займає. Тому вам цілком буде достатньо 7-10 кв. м.

Самим складним і витратним етапом стане покупка фототехніки. Одних і тих же камер або об'єктивів за кілька моделей купувати не варто. Зробіть, для початку, упор на різноманіття. Пізніше, коли будуть визначені найбільш популярні моделі, зможете їх докупити. Найбільш популярною позицією в прокаті фотоапаратів та супутньої техніки, безсумнівно, можна вважати об'єктиви. Сумки, фільтри, спалахи «тушки» та іншу дрібноту орендують набагато рідше. Однак, зовсім відмовлятися від них не потрібно. Нехай вони у вас будуть, на всякий випадок.

З точки зору персоналу, то в бізнесі, заснованому на прокаті фотоапаратів та супутньої техніки, важливо до цього питання підходити з максимальною скрупульозністю. Вас повинні цікавити виключно працівники з професійним досвідом роботи, які знають про даному обладнанні абсолютно все і навіть трохи більше. В їх завдання входитиме підбір необхідного клієнту устаткування, виходячи з його вимог і уподобань або описаної їм ситуації. Крім цього, вам знадобиться людина, який зміг би проводити необхідну техніку експертизу та ремонт, якщо це потрібно.

З точки зору можливих заробітків, назвати конкретні суми, звичайно, буде складно. Тут все має свою індивідуальність. Але приблизну вартість послуг фотопроката озвучити можна. Якщо вивчити на ринку ряд пропозицій, і прийти до такого висновку. За добу використання спалаху можна брати від двохсот до шестисот рублів. За камеру від п'ятисот до півтори тисячі. За об'єктив від трьохсот до однієї тисячі. Вартість прокату буде залежати не тільки від періоду оренди, але і вибору моделі.

Наприклад, один з найбільш популярних об'єктивів Canon EF 50 з діафрагмою 1.4 коштуватиме в добу триста рублів. При цьому, в магазині об'єктив коштує близько дванадцяти тисяч рублів. Таким чином, за сорок днів прокату він повністю окупиться. Безумовно, такий термін брати об'єктив навряд чи хтось буде (адже дешевше придбати собі новий). Але, так чи інакше, даний розрахунок досить ясно показав, що потенціал у цього бізнесу є. Успіхів вам!