Виготовлення фруктових букетів

Кожна людина рано чи пізно починає думати про подарунки своїм рідним, близьким, друзям. Завжди хочеться знайти щось оригінальне, незвичайне, особливе. У наш час не часто зустрінеш таку екзотику, як фруктові букети.

Букети з фруктів

Почувши таке словосполучення, людина неодмінно зацікавиться, адже і звучить незвично, і виглядає відповідні. Але, глянувши на таку дивину, все відразу задумаються про те, скільки таке чудо коштує. Переживати не варто, букет, він і є букет. Вартість фруктового букету від квіткового відрізняється трохи, ціна або дорівнює, або менше.

Не враховувати корисні властивості фруктового букету – просто немислимо. Але тут виникає складність. Фрукти для таких букетів потрібні дуже якісні, адже необхідно, щоб вони не давали текучий сік протягом хоча б двох годин після процесу виготовлення. Ну а також такі букети можна доповнювати шоколадом, це і смачно і пахнути такий букетик буде ароматнішим колишнього.

Створення фруктових букетів

Фрукти можуть бути яскравими і запам'ятовуються, якщо їх правильно подати. Створити фруктовий букет ви можете самостійно, адже для цього не потрібні спеціальні матеріали і тривала підготовка. Інструменти ви знайдете на кухні – це ніж і зубочистки, або палички барбекю. Але, насамперед, перед початком роботи наберіться терпіння і запасіться бажанням створити витвір мистецтва.

Ну а тепер частина самого наповнення. Придбайте, обов'язково, свіжих фруктів і приступайте до творення дива. Зауважте, що такий букет повинен бути з'їдений в самий найближчий час, бажано в той же день, після приготування. Адже, як відомо, нарізані фрукти довго не живуть.

Як зробити букет з фруктів

Фруктовий букет – це смачно і корисно. І він підійде як для обіду з родиною, так і для посиденьок з друзями. Орієнтуватися в букетно-фруктової сфері діяльності треба на молодь. Вони будуть основним споживачем, тому що саме вони намагаються обирати нестандартні рішення для подарунків.

Приступаючи до створення фруктового букету, задамося питанням про те, як зробити букет з квітів? Отже, підготовка. Проведіть пошук підручних матеріалів: палички різної довжини, посуд, ножі (обов'язково гострі і наточені), ну і без фантазії ми нікуди. А тепер за справу. Для початку можна спробувати самі легкі фігури, наприклад, трикутники, квадрати, потім зірочки. Час і тренування і ви будете володіти складними техніками створення чудових фігурок з фруктів.

Скажемо і про те, що створювати складні постійні візерунки можна на спеціальному обладнанні, оснащеному гострими ножами і спеціальними пресами. В ручну ж, це буде довго, складно, і, можливо, не так рівно, як хотілося б. Але, слід знати, що таке обладнання та облаштування приміщення на виробництві коштує приблизно 20 тисяч доларів.

Букети на замовлення

Якщо хочете починати великий виробничий бізнес, необхідно врахувати, що компанія буде розвиватися за умови надання клієнтам великий спектр послуг. І, без букетів на замовлення, звичайно, не обійтися. Великий вибір – запорука успіху. Але, так як це копітка робота, у вас повинні бути співробітники-флористи, які будуть виконувати замовлення клієнтів. Вони повинні володіти хорошими навичками роботи. У хорошого фахівця на створення букета йде приблизно від півгодини до години. Зазвичай, якісний букет буде коштувати 30-80 доларів.Це залежить від асортименту фруктів та складності задуманої роботи. І такі замовлення повинні оформлятися не більше ніж за 3 години до приходу клієнта. Також, для зберігання ваших шедеврів, у вас повинен бути холодильник, в якому будуть чекати своєї черги вже готові до подачі замовлення. Найприбутковішими днями продажу будуть дні закоханих, 8 березня тощо.

Доставка фруктових букетів

Якщо за букетом клієнт приходить сам, це перше розвиток подій. Але якщо він попросив доставити букет в призначений час у призначеному місці? Тут справа набуває характеру доставки. Але, не все так складно, як вам здається. Доставка, як всім відомо, здійснюється за допомогою кур'єра через кур'єрську службу. Але, щоб не витрачатися на зайві витрати, можна найняти в штат і такого співробітника. Проблема лише в тому, що доставити букет в цілості не так-то просто.І пам'ятаєте, що доставка повинна здійснюватися швидко (якщо по місту, де тепло і вихлопні гази) і з граничною обережністю.

Але, є і плюси, причому значні. У даній сфері діяльності не так багато конкурентів, адже бізнес не має такого розмаху, як, наприклад, прості магазини з продуктами. Тут набагато простіше буде пробитися в люди і мати клієнтів, бажаючих прикрасити своє торжество ніж-то незвичайним. І тоді, ви зможете окупити свій бізнес, нехай не відразу, але з припливом клієнтів ваш бізнес піде в гору.

Висновок

Фруктовий бізнес – справа тонка, але цікаве, і якщо задуматися, з нього можна отримати хорошу вигоду. Конкурентів у цій сфері небагато, бізнес цікавий і красивий, потенційних клієнтів цілі вулиці. Якщо підійти до справи з розумом, ви зможете непогано на цьому заробити, а, при бажанні, і порадувати своїх близьких або друзів.