Створюємо бізнес по виготовленню санок

З приходом зими ми всі перебуваємо в очікуванні снігу. Адже коли все білим-біло це така краса, а в повітрі витає крижана свіжість.

Всім нам з самого дитинства кататися на санках. Коли ми зовсім маленькі нас катають тата і мами, пізніше, коли підростемо, вже мчимо з однолітками у двір, і давай змагатися, хто з гірки проїде далі.

Виробництва санок, безумовно, більше підійде тим, хто живе в регіонах зі сніговими зимами, однак, зауважимо, що навіть і там, де зима не завжди сопутствується великою кількістю снігу, санки розходяться нарозхват. На ринку, звичайно, подібного роду продукції дуже багато, однак, ті пластикові сани, які зараз можна побачити на прилавках, зроблені в Китаї, і їх якість не найкраще. У пріоритеті зараз санки з деревяним сидінням і металевими лижами, так як пластик швидко охолоджується, і турботливі батьки природно не захочуть, щоб їхні діти сиділи на холодному.

Для виготовлення санок, вам знадобляться дошки для сидіння, мотузка і металевий куточок. А також зварювальний напівавтоматичний автомат, слюсарні та фарбувальні інструменти. Від конструкції санок буде залежати кількість необхідного матеріалу, так як вони можуть мати дерев'яну спинку, і навіть знімну ручку, для штовхання санок попереду. Але, так чи інакше, витратних матеріалів будуть зовсім не багато.

У виробництві санок знадобиться спеціалізоване обладнання. Якщо ви не маєте досвіду роботи на ньому, вам будуть потрібні і люди, які в цьому більш досвідчені. Фрезерувальник і зварювальник буде потрібен для раскроечних робіт і подальшої зварювання металевих деталей. Столяр буде обробляти заготовки для сидінь. Санки повинні виглядати сучасно і стильно, для цієї роботи підійде маляр. І, звичайно ж, буде потрібно слюсар для збірки.Якщо ви готові робити все це самі або у вас виникають труднощі з пошуком персоналу і обладнання, завжди є можливість орендувати майстерню з дерево — і метало обробці.

Реалізовувати їх потрібно буде в місцях з великим скупченням людей. Добре, коли є можливість мати в різних районах вашого міста кілька точок. Зазвичай, термін підвищеного попиту на санки близько двох місяців. Однак, навіть в невеликому містечку цього часу буде досить, для продажу навіть більше 1000 штук. Таким чином, якщо ви зумієте забезпечити одну область своєю продукцією, всі початкові витрати повністю окупляться і ваш бізнес почне процвітати.