Робимо бізнес на активному відпочинку

Незважаючи на те, що в наші дні багато проводять вільний час за комп'ютерними іграми, не можна сказати, що молодь повністю відмовилася від активного проведення часу. Одна з найпопулярніших розваг – це пейнтбол. Можливо, і ця гра стала такою поширеною завдяки комп'ютерним шутер. Грають в пейнтбол все – і студенти, і школярі, і дорослі солідні люди. Для них немає нічого краще виїхати на вихідні за місто, взяти важкі гвинтівки і пограти в «війнушку». А для дівчат це хороший спосіб з'ясувати стосунки з хлопцем.Тому відкрити у передмісті пейнтбольний клуб – це дуже перспективний і цікавий бізнес.

Пейнтбольний клуб – це не тільки обгороджена поляна з окопами і парканами і будка з касиром. У наш час у розважальному бізнесі чимала конкуренція, тому клуб повинен бути повноцінним і відповідати навіть найвимогливішим запитам – з невеликим кафе, кімнатами відпочинку, роздягальнями, орендою амуніції або навіть магазином з продажу всього необхідного.
Для початку потрібно буде орендувати велику територію за містом, де будуть розташовані всі необхідні об'єкти, в тому числі і поле бою.

З амуніції на перший час знадобиться закупити близько 20 камуфляжних костюмів і елементів захисту, стільки ж пар берців, автомати і побільше набоїв-кульок. Однак слід пам'ятати, що спочатку всю прибуток слід пускати на розширення клубу: оренда нових територій для бойових дій, закупівля нового обмундирування і зброї, транспорт для доставки бійців на місця боїв. Намагайтеся орендувати різноманітні цікаві об'єкти – занедбані будівництва, руїни старої фабрики, лісові масиви, відкриті поля, де можна рити окопи і траншеї.Чим більше буде таких полів бою, тим більше причин буде вашим клієнтам приїхати знову саме до вас, а не в інший клуб.
Знайти клієнтів нескладно – потрібно рекламуватися серед студентів, у військово-патріотичних клубах, у звичайних офісах. Любителі активного відпочинку та ігор «у війну» знайдуться скрізь.