Робота на дому в якості технічного письменника

Технічний лист це навик, який може легко дозволити вам працювати на дому. Технічний письменник зазвичай працює як поодинці, так і віддалено, як і частина команди письменників, може пред'явити документи та посібники для бізнесу або інших професійних областей.

Навички та навчання.

Англійську або технічну ступеня документацію віддають перевагу роботодавці, які наймають письменників в цій області. Інші ж мають ступінь в спеціалізованій області, таких, як медицина, інженерна справа або наука, а потім навчаються на курсах технічних навичок спілкування. Вони повинні бути експертами перевірки фактів і бути в змозі звертати увагу на дрібні деталі, а люди, які читають технічні документи, зможуть з легкістю визначити халтура це чи добре написаний текст.

Технічні письменники також повинні бути в змозі проводити незалежні дослідження та інтерв'ю експертів у конкретних областях, щоб отримати інформацію, необхідну для отримання документів або навчальних посібників. Деякі використовують свої навички у створенні двомовних або перекладом технічної документації. Технічні письменники, як правило, спеціалізуються в одній області писання, таких як, медичні документи або інструкції керівництва в кожній галузі науки.

Види робіт для технічних письменників.

Ось кілька наочних прикладів, для яких буде найнятий технічний редактор:

Навчальні посібники для приватних підприємств або державних установ;

Інструкції керівництва по експлуатації програмного або технічного обладнання;

Веб-дизайн і розробка;

Розробка програмного забезпечення для бібліотечного каталогу;

Фінансові документи для корпорацій;

Роботи, які написані технічним письменником, можуть бути в Інтернеті або в друкованому вигляді. Ви можете бути найняті, щоб писати короткі технічні документи на свій розсуд, або в команду технічних письменників. Команди використовуються для отримання тривалих технічних документів, при цьому кожен автор виконує свою частину роботи.

Як тільки ви були прийняті для роботи технічним редактором, ви почнете стадії дослідження. Це буде включати в себе онлайн-дослідження і читання з інших технічних керівництв або документів. Це може також вимагати інтерв'ю у людей, які є експертами з цього питання і збором інформації від тих інтерв'ю. Вам потрібно буде вивчити аудиторію, яка буде читати документ, а також, щоб визначити їх рівень технічної майстерності.Наприклад, кількість технічних деталей, що йде в навчальний посібник для співробітників роздрібних магазинів буде сильно відрізнятися від керівництва, яке описує шматок аерокосмічних технологій для професійних інженерів.

Після того, як етап досліджень буде завершено, ви напишете проект документа. Закінчений проект документа або програми, видається клієнту та експерту або групі експертів, це зможе визначити наявність помилок, послідовності та рівня знань. Документ може пройти через одну або кілька публікації.

Ставки заробітної плати для письменника технічної літератури.

З-за технічного характеру та дослідження було включено, технічним письменникам платять більш високі ставки, ніж звичайні позаштатних авторів. Заробітна плата може варіюватися від $ 30 до $ 75 в годину, в залежності від вашого рівня досвіду та області знань.

Домашній бізнес в якості технічного письменника може бути дуже вигідним, якщо у вас є необхідні навички і навчання. Це зазвичай менш конкурентоспроможні, адже не кожен зможе працювати над такими складними текстами. Тому, чим раніше ви можете показати опубліковані роботи чи Ваше резюме, тим швидше ви будете отримувати дохід від роботи на дому, за повний робочий день.