Швидкість бізнесу залежить від транспорту

Якщо ви успішний бізнесмен, то, напевно, іноді зручніше летіти орендованим літаком, особливо якщо на носі ділова зустріч, а квитків на найближчий рейс немає.
Компанія Jet Charter працює на ринку частою бізнес — авіації вже 20 років.
Оренда літаків вже не така рідкість, як раніше, це сучасний транспорт, на якому здійснюється обслуговування люкс.
Чому варто звернутися до нас:

·  ми зробимо ваш переліт розкішним і з максимальними зручностями;

·  ви можете зробити замовлення на виліт в будь-який час, виходячи з вашого розкладу;

·  наші літаки двох-, трьох-, чотиримісного типу;

·  ми надаємо чартери з р. Москва і різних інших міст;

·  наші ціни вас приємно здивують

Як замовити літак?
Ми прекрасно знаємо, як сильно людині потрібно зручність під час польотів, тому перед тим, як зробити замовлення, ви самі зможете вибрати найбільш прийнятний варіант. Варто лише ввести дані про відстані польоту і кількості пасажирів, а далі вибирайте той борт, який вам найбільше до душі.
Всі наші літаки відповідаю стандартам Управління цивільної авіації, а наше обслуговування – VIP – рівня. Замовляючи приватний літак у нас, ви можете бути спокійні щодо зручності, якості обслуговування, а також безпеки.

Ми працюємо в Англії, Франції, Об'єднаних Арабських Еміратах, Сполучених Штатах Америки, Російської Федерації та Казахстані. Ми надаємо можливість зробити замовлення з Москви, СПб або іншої точки, вам потрібно лише вибрати борт, заповнити форму замовлення і ми вишлемо вам наші розцінки.
Якщо після замовлення ваші плани змінилися, то в цьому немає нічого страшного. Ми замінимо літак або скоригуємо новий час польоту під ваш розклад.
Замовлення літаки оформляється на абсолютно будь-які дати на короткі, середні та дальні рейси у будь-яких напрямках.
Приємного польоту!