Заробляємо на виготовленні москітних сіток

У даній статті ми познайомимося з бізнес-ідеєю, не потребує капітальних вкладень, а окупитися вона може буквально в перший місяць. Давайте проаналізуємо, як побудувати бізнес на виготовленні на вікна москітних сіток.

Мабуть, у боротьбі з комахами кожен з нас випробував велику кількість коштів. І, в кінцевому підсумку, переконувалися, що ні одне з них не може на сто відсотків забезпечити захист від комарів і настирливих мух.

І навіть якщо зі своїми завданнями засіб справляється непогано, воно зазвичай суттєво б'є по кишені. І це якщо ви використовуєте один примірник. Виходить не дуже економічно, якщо вам потрібно захистити від комах одночасно кілька кімнат.

Безумовно, ви можете просто тримати вікна закритими. Версія проста, але не сама розумна. Так як в квартирі повітря псується і звичайно, приміщення необхідно щодня провітрювати.

Але, рішення можна знайти. Проблеми з мухами та комарами вирішується з допомогою москітних сіток. До речі, за ціною цей варіант захисту дуже навіть хороший.

Отже, дуже популярним заняттям є виготовлення установка москітних сіток.

З точки зору інструментів і матеріалів, у випадку якщо ви бажаєте створити власний домашній бізнес, виготовляючи москітні сітки, тоді, безумовно, вам потрібно розуміти з яких матеріалів виготовляються москітна сітка.

По-перше, потрібен каркас для майбутньої конструкції. Для нього можна використовувати 25-або 23 — міліметровий профіль. Далі потрібні сполучні кути, які додадуть каркасу кінцеву форму. І, звичайно ж, сітка, яка стане бар'єром для пуху, пилу і, найголовніше, комах. Кріпити всю конструкцію до віконного отвору може кронштейнами. Від розміру вікна буде залежати їх кількість. А, для герметичності конструкції необхідно прокласти ущільнювальний шнур.

Зрозуміло, крім всіх перерахованих матеріалів для виготовлення москітної сітки вам знадобляться і інструментарій: набір ключів, викрутки, молоток, ножиці і пилка по металу.

З точки зору витрат, щоб «зробити» один квадратний метр москітної сітки знадобиться приблизно п'ятсот рублів.

Разом з цим, один квадратний метр москітної сітки (за ринковими цінами) ви зможете реалізувати приблизно за одну тисячу рублів. Таким чином, від собівартості прибуток складе сто відсотків. Хіба не здорово?

Це ще квіточки. Якщо ви, виробляючи москітні сітки, будете пропонувати своїм клієнтам і установку, тоді з кожного стандартного віконного отвору можна додатково отримувати до чотирьохсот карбованців. Отже, з кожного (стандартного) віконного отвору прибутку ви можете отримати до дев'ятисот рублів. Залишається лише уявити, скільки людей у вашому місті на сьогоднішній день бажають встановити найкращий засіб від комах, пилу і пуху.

З точки зору конкуренції, вона звичайно висока. Тому до реклами потрібно підходити з максимальною відповідальністю (втім, як і до виготовлення).

Твердо вирішивши займатися виготовленням москітних сіток, вам необхідно приготуватися до неабиякої боротьбі за клієнтуру. Як згадувалося вище, конкуренція в цьому бізнесі вкрай висока. У великих містах це особливо відчувається. При цьому, в селах і невеликих містечках ви цілком можете стати, так би мовити, монополістом. Але в будь-якому випадку, вам допоможе реклама.

Креативність у цій справі має велике значення. Будьте винахідливі, і йдіть далі чорно-білих оголошень і звичайних візиток.

Якщо є можливість виділити кошти на рекламу на радіо чи місцевому телеканалі, тоді вперед. Хоча б на кілька тижнів повісьте банер в людному місці. Роздрукуйте на кольоровому принтері і розклейте дизайнерські оголошення. Використовуйте для цього зображення шкідливих комах. Ваше завдання виділитися. Нікому ще не пошкодила хороша рекламна компанія.

Трохи не забув. Ми ще не згадали, що в більшості випадків москітні сітки ставлять на вікна ПВХ. А тут можна знайти свою вигоду. Ви, у вашому місті, можете співпрацювати з невеликими виробниками пластикових вікон. Найбільше підійдуть ті (і це природно), які самі не виготовляють москітні сітки і ще ні з ким не співпрацюють. А це співробітництво, скажу я вам, вигідно обом сторонам. Ви будете просувати власний продукт, а виробники пластикових вікон зможуть запропонувати своїм клієнтам нову послугу.