Створюємо електронний гіпс для переломів

Переломи – це дуже неприємна подія в житті кожної людини. По-різному реагують люди на цю ситуацію, але тільки можна сказати точно, радості від неї немає ніякої. Хоча з іншого боку це кілька тижнів повного байдикування, які можуть принести психологічний відпочинок людині. Але як би це все не відбувалося, це незручно, боляче і огидно. І після обстеження лікаря, надінуть не дуже привабливу і незручну гіпсову шину.

Але як би там не було, це потрібно. Адже без гіпсу весь процес загоєння може пройти не правильно, що згодом потягне за собою масу проблем.

І так, у нас їсть проблема – людина, який зламав руку, зобов'язаний носити не привабливий гіпс. А якщо ця людина працює в солідній компанії і кожен день він веде переговори і підписує контракти. Не приємний вигляд руки в гіпсі може запросто відлякати клієнтів від нього. Але в теж час йому це необхідно. Адже для того, щоб кістки правильно відновилися потрібно тримати їх в нерухомому стані.Тому немає іншого виходу, як погодиться на пов'язку і носити її близько чотирьох тижнів. Це дуже довго, але що не зробиш заради здоров'я?

Тому виникає питання: як же допомогти цим нещасним людям комфортніше перенести перелом?

Вихід, як кажуть, завжди є! Нещодавно з'явився абсолютно ні на що не схожий гаджет під назвою U-Cast. Він являє собою інноваційний гіпс, тільки електронний, який цілком впорається з завданнями традиційної гіпсової шини.

Він володіє не тільки якостями простого гіпсу, але і виконує роль суперсучасного гаджета. У ньому їсть вмонтований дисплей, для виведення інформації про стан руки. У його комплект входять акумулятори та зарядний пристрій, що дозволяє підтримувати безперервну роботу.

Робота гаджета дуже нагадує роботу сучасних приладів ультразвукового спостереження. Це виглядає приблизно так: хвилі надходять і відбиваються від кістки, що дає можливість скласти повну діагностику її. У цьому випадку буде відображатися реальна інформація про переломі. Тому людина зможе самостійно стежити за відновленням кістки.

Це все не тільки дозволить спостерігати за рукою, але і зробить більш комфортні умови для хворого. Звичайно, краще з'явиться в гостях або на вечірці з новим привабливим гаджетом, ніж з огидною гіпсовою шиною. При всьому при цьому, сам електронний гіпс важить набагато менше, ніж звичайний, що позитивно позначиться на загальному стані потерпілого. Це теж великий плюс.

Завдяки старим медичним і новим комп'ютерним технологіям, з'явився на світ таке чудове і стильне винахід. Рано ще говорити про успіхи електронного гіпсу, але одне точно можна сказати з упевненістю – він знайде свого покупця.