Відкриваємо майданчик для гри в міні-гольф

Перед тим як переходити до головних фазах реалізації даної бізнес ідеї, необхідно коротко висвітлити найбільш значні переваги гри в міні-гольф.

Важливо відзначити, що для міні-гольфу багато місця не потрібно. Як правило, одна майданчик для гри в міні-гольф не займе більше двадцяти п'яти квадратних метрів. Це дозволить організувати міні гольф-клуб в рисах будь-яких вибраних вами міст. Крім цього, в умовах компактності майданчики для цієї гри, розташувати її можна, як усередині будівлі, так і на вулиці.

Відкриття майданчиків для гри в міні-гольф є бізнесом на всі сезони. Для цього можна чергувати криту і вуличну майданчики. В теплу пору року, зрозуміло, кращим варіантом стане гра на свіжому повітрі, а взимку переходити в приміщення.

З точки зору вкладень, для організації цього бізнесу, великих інвестицій не потрібно. Заощадити можна буде за рахунок використання штучного покриття, на яке відповідно, потрібно менше площі. І даний факт можна назвати одним з найбільш вагомих, дивлячись на міні-гольф. Для відкриття сучасного і повноцінного гольф-клубу, потрібні інвестиції, які обчислюються сумами з п'ятьма і більше нулями (у доларах). Разом з цим, для відкриття майданчика з міні-гольфом знадобиться, в крайньому разі, кілька сотень тисяч рублів.

Для організації цього бізнесу, у першу чергу, вам знадобиться відповідне місце. Непогано було б мати не одне поле для гри в міні-гольф. Це дещо розвантажить потік охочих. Так як їх кількість може бути великою, особливо, якщо навколо практично немає конкуренції. Форми і розміри майданчиків можуть бути різними. За рахунок цього ви зможете на незначній площі зуміти розмістити не одне ігрове поле.

Влітку, як вже було сказано раніше, вуличні майданчики будуть у пріоритеті. У цей час ваші потенційні клієнти гуляють по вулицях. Вашої головним завданням буде розташування своїх полів так, щоб їх було добре видно. Кращими варіантами стануть майданчики поруч з торговими центрами, пляжі, парки і т. д. А в зимовий час, для організації клубу можна зняти спортивний зал (порожній).

Для додання вашим майданчиків виду цього поля для гольфу, необхідний запас терпіння. Купіть всі потрібні матеріали, подумавши, перед цим, декор і дизайн. Якщо дозволяють кошти, повноцінне поле для гольфу можна легко зімітувати, тільки масштаби будуть менші. Для створення такого ефекту, зробіть поглиблення і височини, а поблизу створіть штучна водойма і посадити (поставте) екзотичні рослини. Все це зверху можна обтягнути особливим сукном зеленого кольору. Воно буде нагадувати натуральну траву.Витрати на реалізацію даного проекту будуть прямо залежати від кількості використовуваних декорацій і ваших особистих переваг. Чим вкладень більше, тим реалістичніше і затишніше буде гра. А це, відповідно, буде залучати більше шанувальників міні-гольфу.

Також вам буде потрібно спортінвентар — картки для запису результатів, рукавички, взуття, одяг, м'ячі і, звичайно ж, патер (ключки). Міні-гольф відрізняється від великого гольфу м'ячами. Якщо ключки тут абсолютно ідентичні, м'ячі, в залежності від обраного вашими клієнтами удару, змінюються (якраз все навпаки, у звичайному гольфі).

З точки зору персоналу вам будуть потрібні тренери та адміністратор. На останнього можна покласти функції керуючого вашим міні гольф-клубом. У завдання тренерів буде входити навчання грі нових клієнтів. З самого початку, всі ці функції ви можете виконувати самі, залучаючи членів вашої родини.

Ні для кого не секрет, що двигуном будь-якого бізнесу є реклама. Не забудьте і про це. Штендери, банери, газети і місцеві журнали — все це може зіграти ключову роль у вашому бізнесі.

Для отримання додаткового заробітку, організуйте торгову вітрину невеликих розмірів, де з клієнтів зможе придбати для себе і своїх близьких набір м'ячів, власну ключку, сонцезахисні окуляри, взуття, одяг або сувеніри. Успіхів вам!