Відкриваємо готель на воді (акватель)

Сьогодні тисячі підприємців з досвідом і тільки початківців придивляються до готельного бізнесу. Хто стартує з невеликими коштами, зупиняють свій вибір на маленьких хостелах та міні-готелях. Ті ж, хто може собі дозволити розщедритися більше, замислюються про величезні готелях класу люкс або апарт-готелях. Однак є й ті, хто хоче щось більш оригінальне і цікаве. Такі віддадуть свою перевагу аквателям, ротелям і ботелям. Як раз про першому типі готелів ми про поговоривши в даній публікації.
Необхідно відзначити, що під аквателем увазі кілька видів готелів. Деякі вважають, що аквателем можна назвати готель неймовірно дорогого типу, яка розташована на воді. Однак, якщо ботель — плаваюча готель, акватель є стаціонарною. Є також стійка думка, що аквателем може бути під виглядом стаціонарного корабля, який вже не використовується і переобладнали під готель. При цьому, судно може бути як малі, так і велике, як дешеве, так і неймовірно дороге. Таким чином, акватель можна побудувати, відштовхуючись від особистих уподобань.
Сказати, яке з цих думок вірне ми однозначно не можемо. Однак, за суто особистим уподобанням, ми в даній статті будемо виходити з останнього визначення.
Для відкриття власного аквателя, вам потрібно корабель, які раніше зняли з експлуатації. Зрозуміло, він не повинен мати пробоїн в корпусі і має триматися на воді. Так як у кожного з вас є власні можливості і зв'язку, розповідати, за якою ціною і де можна купити подібного роду корабель ми не будемо. Нашим головним завданням тут подати ідею. Ціна судна буде прямо залежати не тільки від його технічного стану, але й від його розміру і типу.
Як тільки у вашому розпорядженні виявиться власне не плаваюче судно, можна приступати до його оформлення, так як у створенні аквателя це є дуже важливим етапом. При цьому, мається на увазі не тільки зовнішній вигляд корабля, ми говоримо також про внутрішньому оформленні кают-номерів і палуби. Щоб привернути до себе увагу можна повісити велику світиться в темряві вивіску або незвичайним чином його пофарбувати. Головне тут — проявити фантазію.
Наступним моментом стане оформлення й обстановка в номерах, яка безпосередньо буде залежати від цільової аудиторії, на яку розрахований ваш акватель, а також від його рівня. Розраховуючи на забезпечених клієнтів, не забудьте подбати про елементи декору, техніці, різних комунікаціях і дорогою дерев'яних меблів. У разі якщо акватель ви відкриваєте «для всіх», то в приклад можна взяти готелі і міні-готелі. Максимум практичності — мінімум розкоші.
Після цього визначитеся, що своїм постійним клієнтам запропонує ваш акватель. На його борту можна створити невеликий ресторан, кінотеатр або/і концертний зал, де за певним виступали популярні співаки та музиканти. Все тут також лежить в межах товщини вашого гаманця і вашої фантазії.
З точки зору реклами, правильне розташування стане найбільш підходящим способом показати акватель для потенційних клієнтів. Зрозуміло, більше шансів заповнити всі номери тоді, коли розташування готелю знаходиться близько до скупчення відпочиваючих і туристів. Успіхів вам!