Створюємо шедеври мистецтва клаптевим шиттям

Однією з найбільш цікавих ідей бізнесу для жінок є печворк – це таке шиття, яке робиться з допомогою клаптиків. Тим майстриням, які шиють на дому, варто прийняти цю техніку до уваги, тому що ці вироби не тільки зустрічаються в домашніх речах, але і на багатьох представниць прекрасної статі. Але що найголовніше, ці речі не настільки популярні, тому ринок цих виробів буде ще не насичений, що дає стати лідером в цій галузі.

Це саме веселе і цікаве шиття. За багато років ми звикли до того, що з клаптиків роблять тільки ковдри, покривала та інші аналогічні вироби. Але це далеко не так, адже можна використовувати їх у створенні і одягу, сувенірний магазин, жіночі прикраси, дитячі іграшки, рюкзаки і сумки, і навіть будиночки тваринам.

Але, перш за все, потрібно отримати потрібний досвід і вміння в цій сфері, спробуйте зробити що-небудь просте. Цей вид хобі може бути цікавим як для себе, так і прибутковим в якості бізнесу. Давайте розглянемо з самого початку цю ідею. Якщо ви припускаєте, що будете працювати вдома, то потрібно відразу визначитися з постійним місцем роботи, а також певного обладнання: оверлок і швейну машину. Це заняття, загалом, дуже складна і копітка, тому подбайте про те, щоб вам ніхто не заважав.

Якщо у вас немає досвіду роботи в цій сфері, можете скористатися послугами великої кількості тематичних книг і фільмів з Інтернету. В мережі є величезна кількість спеціальних уроків, аудіокниги та схеми виробів. Завдяки цьому ви зможете з легкістю навчитися всім основам техніки.

Як ми вже говорили, найпопулярнішими виробами печворку є подушки і покривала. Є різні музеї творчості людей, де представлені справжні шедеври рукоділля, а саме ковдри зшитих із сотні клаптиків різних кольорів і розмірів. Такі вироби використовують на дачах або заміських будинках. Саме в таких місцях, люди прагнуть оточувати себе екологічними чистими речами, і це стосується не лише будівництва будинків, але і меблів з дерева, а також підлоги без використання будь-яких фарб, у тому числі і клаптеві ковдри.На сьогоднішній день з'являється ще більше популярності до таких стилів, як класика і кантрі. З допомогою клаптиків фахівці можуть зробити незвичайну абстракцію, яка впишеться в будь-який стиль інтер'єру.

Це чудові вироби, які ідеально впишуться в будь-який будинок і принесуть свою родзинку. До того ж можна оформити весь будинок у стилі, наприклад, кантрі і тоді ваш будинок засвітиться різними фарбами, а якщо використовувати стиль мінімалізм, тоді в неяскравому дизайні з'являться нові барвисті плями. Для такого стилю оформлення як квілт, виготовляють подушки і ковдри з клаптиків, також штори та гардини, одним словом все, де можна застосувати цей вид рукоділля.

Використовувати при створенні виробів тільки якісні тканини і нитки, адже ними будуть користуватися не один рік. Тому тканини ще і повинні бути міцними, щоб багато витримати. В іншому випадку, буде дуже важко позбутися поганих відгуків, тому намагайтеся робити все на совість.

Майстриням, які тільки починають свою діяльність, варто для початку проявити свої вміння в невеликих роботах. Якщо ви вже фахівець у цій справі і робите шиття на замовлення, тоді подбайте про своє портфоліо. Причому там бажано розмістити різні речі, як в стилі кантрі, так і зовсім нове з комбінацією тканини з шкірою і стразами.

Також можна зайнятися створенням сувенірів під замовлення і іграшки для дітей. Адже ні одну маму не залишить байдужою різнокольорові кубики або слоник з клаптиків ніжних квітів. І не забувайте постійно рекламувати свою продукцію на різних ярмарках і виставках. Тільки в такому випадку ви будете мати величезний успіх. Цю бізнес-ідею не можна назвати, що вона є без вкладень. Спочатку вашої роботи знадобляться все-таки вкладення грошей, як на обладнання, так і сам матеріал.