Відкриття пральні в невеликому місті

Багато людей у великих і маленьких містах стикаються з проблемою прання. Для організації цього процесу потрібно багато різних речей: порошок, тазик, пральна машина, місце для просушування одягу. Не кожна людина може дозволити собі це з фінансових причин або з-за браку часу і сил.

Послуги

Основна послуга пральні це звичайне прання білизни та одягу. Крім цього повинні бути створені комфортні умови для клієнтів в приміщенні пральні, де вони зможуть відпочити, чекаючи свій одяг. Поставте телевізор, радіо, столик з журналами або апарат з кавою. Прийом і видачу замовлень потрібно організовувати в самому приміщенні пральні, Замовлення можуть бути від організацій і індивідуальні.Пральня може не обмежуватися однією лише пранню білизни, а так само надавати додаткові послуги, наприклад: відбілювання, прання із кондиціонерами або ароматизаторами, прасування одягу і виведення особливо важких плям. Асортимент виробів повинен включати в себе всі види білизни і одягу: прямі, фасонні, нижня білизна, сорочки, скатертини та постільна білизна.

Особливості послуг:

·  Зручна для клієнтів система термінів виконання;

·  Видача замовлень в упаковці (поліетиленові пакети);

·  Безкоштовне виправлення браку;

·  Гарантія по відшкодуванню шкоди клієнти за псування виробу;

·  Зручний графік роботи;

Мінуси пральні:

·  Необхідна велика площа приміщення;

·  Великі інвестиції для купівлі обладнання;

·  Великі витрати на воду та електрику;

Приміщення пральні

Відкрити пральню можна далеко не скрізь, маленькі пральні дозволено відкривати тільки в нежитлових будівлях або на житлових поверхах. Вам потрібні комунікації для подачі води, пари, електрики, а також стоки. В одній пральні можна розмістити близько трьох пар пральних і сушильних машин. Всередині житлових мікрорайонів поблизу торгових центрів

Клієнти

Хороший попит залежить від розташування пральні. Основні ваші клієнти це – люди, у яких немає часу на прання (до них відносяться студенти, холостяки і дуже зайняті люди). Вибираючи приміщення для пральні зверніть варіанти на:

·  Великі спальні мікрорайони, де живуть самотні люди, холостяки і студенти;

·  Окремі студентські гуртожитки і містечка;

Не забувайте про презентацію своєї пральні, вона повинна бути ідеальною. Для того щоб з'явилися клієнти вам потрібна хороша реклама, яка приверне людей. Вдалого вам розвитку свого бізнесу!