Відкриваємо перукарню з нуля

Якщо у вас є гроші, а головне – бажання організувати власну перукарню, то можна відкрити салон наявності досвіду у веденні подібного бізнесу. Послуги перукаря користуються популярністю, так що можна розраховувати на стабільний прибуток.

Якщо немає можливості витрачати зайві кошти на професійні консультації по веденню бізнесу, правил реклами та відкриттю салону, то доведеться самостійно вивчати потрібну інформацію. Прочитайте книги з основ бізнесу, книги з перукарського мистецтва, вибору салонного обладнання. Ще ознайомтесь із законодавством Російської Федерації в цій області – з обов'язками по відношенню до клієнта, вашими правами, умови укладення договору і так далі.

Спочатку визначіться – чи бажаєте ви відкрити повноцінний салон краси або одну перукарню? Багато ототожнюють ці поняття, але цього не можна робити. Салон краси відрізняється широким спектром послуг різної спрямованості. Бажано починати з простого варіанту – послуги масажиста потребують ліцензування, наявність солярію зобов'язує мати душ, звичайно, це виллється в зайві витрати з вашого боку.

Успішність вашої перукарні залежить від обраного місця розташування. Адже приміщення повинно бути великим. Оптимальним варіантом стане чотирикімнатна квартира, яка переведена в категорію нежитлового фонду. Врахуйте, що в безпосередній близькості не повинно бути розкручених конкурентів, а то клієнти до вас не дійдуть. У приміщенні повинна бути хороша вентиляція, воно повинно відповідати вимогам Санпін.

Тепер можна зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Потім встаньте в регіональному підрозділі Росспоживнагляду на облік. Ця організація перевірить дотримання санітарних вимог, наявності всього необхідного обладнання. Після цього отримаєте від Санепідемстанції дозвіл на надання вами перукарських послуг. Залишилося тільки отримати пожежної інспекції відповідне схвалення. Якщо є якісь порушення, то їх спочатку потрібно усунути. Якщо ж їх немає, то приступайте до роботи! Удачі!