Відкриття салону краси

Салони краси – це одне з найбільш затребуваних напрямків бізнесу, які можуть приносити високий прибуток. Саме з цієї причини підприємці починають розвиток свого бізнесу з відкриття салону краси. Зробити це просто тільки за умови, що ви починаєте свій бізнес в невеликому містечку, де немає великих конкурентів, здатних розчавити вас. У даній статті ви отримаєте покрокову інструкцію «як відкрити свій салон краси».

·  Визначтеся, як ви почнете свою справу. Зараз існує три типи: покупка вже існуючого салону, франчайзинг і самостійне відкриття. При виборі першого варіанта ви відразу ж отримаєте постійних клієнтів старого салону, але вам доведеться вкласти чималу суму на нову обробку і можливо заміну персоналу. Дуже часто це коштує навіть дорожче, ніж почати все з нуля. Франчайзинг підходить для тих, хто бажає працювати під відомим ім'ям, але в цьому випадку не можна забувати, що вам доведеться дотримуватися всі стандарти обслуговування і вимоги.Для третього варіанту вам буде потрібно значна кількість зусиль по створенню проекту, але в підсумку ви отримаєте хороший заклад, який буде повністю відповідати вашим бажанням.

·  Визначте платоспроможність потенційних клієнтів, які проживають в обраному районі. Для цього ви можете просто прогулятися по вулицях і розглянути двори і будинки, оцінити марки автомобілів та їх кількість. Виходячи з отриманих даних, зробіть висновок, чи варто відкривати салон краси в обраному районі.

·  Оцініть своїх конкурентів, що вже працюють в обраному районі. Зараз кількість салонів різних класів зростає як на дріжджах. Не дивуйтеся, якщо поруч з вами будуть розташовуватися закладу ваших конкурентів. Проведіть аналіз роботи інших салонів краси, дізнайтеся їх слабкі і сильні сторони, і зробіть правильні висновки. Надайте своїм клієнтам більш широкий спектр послуг, кваліфікованих професіоналів, які здатні не тільки задовольнити клієнта, але і розташувати до себе їх.Так само гнучка і зручна система знижок і бонусів для постійних і нових клієнтів, здатна привернути до вашого салону краси увагу населення, залишивши конкурентів далеко позаду.

·  Запропонуйте населенню різноманітні послуги. Це можуть бути імеджеві послуги, такі як: укладання і макіяж, і більш складні косметичні: корекція фігури та обличчя. Такий спектр доступних послуг приверне до вас нових клієнтів і утримає старих, забезпечивши вам гарний прибуток.

·  Розробіть концепцію свого салону, виберіть стиль і легенду вашого закладу. Придумайте оригінальний і просту назву, здатне привернути увагу нових відвідувачів.

·  Складіть свій бізнес-план. Прорахуйте можливий прибуток і витрати, придбайте все необхідне обладнання. Зробіть територію свого салону краси максимально корисною для відвідувачів, так ви забезпечите своїх майстрів роботою, що в свою чергу підвищить вашу прибуток.

Прочитавши цю статтю, ви отримали всі теоретичні знання необхідні для відкриття свого салону краси. Сміливо беріться за справу і перевіряйте свої знання на практиці. Удачі і успіхів вам!