Відкриваємо банний бізнес

Раніше, у радянський час, всі лазні були державними. Зараз, в наш капіталістичний час, у більшості міст відкриваються лазні приватного типу. Однак, в нинішньому банному бізнесі, здебільшого відкриваються лазні елітного типу, і як і раніше є рідкістю лазні оздоровчо-лікувального профілю або сімейного типу.

Важливо зауважити, що на сьогоднішній день відвідувати лазню в оздоровчих цілях початку основна частина шанувальників цих приємних процедур. Раніше ж, під відвідуванням лазні передбачалося зібрати гучну і велику компанію, з непомірним вживанням алкогольних напоїв. Особливість сьогоднішньої лазні в тому, що вона передбачає відвідування, як у вечірній, так і в денний час.

Для тих, хто бажає розпочати власний бізнес з нуля, відкриття лазні є відмінним варіантом.

Тут, по-перше, немає серйозної конкуренції в ресторанному бізнесі, наприклад. До того ж, правильна організація бізнесу вам принесе значний прибуток.

При розрахунку приблизної суми первісних капітальних вкладень враховуйте, що під баню розмір приміщення повинен бути більше 100 квадратних метрів. Крім цього, знадобиться реконструювати приміщення, вартість подібних робіт буде варіюватися від 500 до 1000 доларів за квадратний метр. Приміщення ви можете використовувати, в рамках громадської лазні, і здаючи в погодинну оренду. Денний час краще використовувати у першому випадку, а нічний і вечірній — у другому.

Якщо дозволять ваші фінансові можливості, побудувати лазню можна самостійно. Експерти радять для лазні використовувати приміщення будь-якого типу з подальшою реконструкцією, це дозволить значно заощадити вкладені кошти. На матеріалах, при ремонті приміщення економити не варто, якщо ви надовго і серйозно маєте намір братися за цей бізнес. Найголовніше в інтер'єрі, щоб він був функціональним і комфортним. Зовсім необов'язково застосувати дорогі матеріали, типу цінних порід дерева або мармуру.

При створенні банного комплексу, подбайте про те, щоб в ньому були не тільки парилка, душові кабінки та роздягальні, важливими елементами будуть басейн і кімната для масажу. Крім цього, потурбуйтеся про присутність кімнати для відпочинку. Чудово, якщо в банному комплексі ви зможете організувати кілька типів парилень (фінська сауна, римська і турецька лазні тощо). Додаткові послуги в лазні також не завадять. Організуйте, наприклад, солярій, стоун-терапію і т. п.

З точки зору місцезнаходження, бажано розташувати банний комплекс в спальних районах міста. Подбайте також про найм масажиста, прибиральниці, парильника та адміністратора і висококваліфікованих фахівців, у разі, якщо ви будете надавати додаткові послуги. Адже ваша репутація в великій мірі буде залежати від роботи персоналу, а при гарній його роботі буде рости і ваш дохід.

Для швидкої підготовки необхідних документів, наприклад, для відкриття ТОВ, вам лише потрібно буде звернутися до відповідних фахівців, які в самі стислі терміни, нададуть кваліфіковану допомогу.