Відкриваємо бізнес по виготовленню гумових килимків

Серед усіх наявних різновидів, для побутового використання, килимків, гумові є найбільш практичними. Завдяки легкості їх миття і чищення, найчастіше гумові килимки можна зустріти на порогах приватних будинків та квартир і, звичайно ж, в автомобілях.

Гумові килимки, крім іншого, надають усім чудову можливість заробляти на їх виробництві. Для початку, необхідні невеликі стартові вкладення капіталу, які підуть на оснащення цеху та оренди приміщення.
Давайте ж детальніше обговоримо, які існують основні аспекти ведення даного бізнесу.

Для даного виробництва гумова крихта або сира гума є найкращою сировиною. Закуповувати її можна у дрібних підприємців, які займаються переробкою вторинної сировини.

Для виробничого процесу потрібно приміщення площею від 80 до 160 квадратних метрів, в якому повинна бути працює каналізація і промислова витяжка. Ретельно варто подбати і про проводці. Адже все необхідне обладнання вимагає високої енергетичної потужності. Таким чином, потрібно стабілізатор струму, генератор та трифазний лічильник.
Сам процес виготовлення протікає в режимі штампування (гарячої). Обов'язково буде потрібна формотворча прес-форма. Її звичайно краще всього зробити за власним кресленням під замовлення. Необхідним також буде і середньої потужності прес, для листової пробивання/вирубки або горячештамповочних робіт.
Виготовлення килимка, з точки зору технологічного процесу, виглядає досить просто. На сирому гумовому полотні, за готовим шаблоном, майбутній виріб спочатку викреслюється. Після, вирубується контур, при цьому температура повинна бути та, яка вказана в нормативній документації, і разом з цим наноситься відбиток потрібного малюнка на розігріту гуму.

Ось, по суті, все що потрібно, для початку бізнесу по виготовленню гумових килимків. Залишається подумати про варіанти реалізації готової продукції. Гумові килимки можна збувати, створивши через посередників власну мережу реалізації готової продукції або (що набагато простіше) через звичайні господарські магазини.