Виробляємо лакофарбові продукти

Підприємницька діяльність, побудована на виробництві продуктів для ремонту та будівництва, буде актуальна завжди. І дивного в цьому нічого немає. Ростуть міста, а разом із ними ростуть і потреби їх мешканців у житло високої якості. Тим же, кому пощастило мати свій будинок або квартиру, затівають серйозні ремонти, мріючи про кращий якості житла. При цьому, яку з областей ми не взяли, скрізь існують потреби в оздоблювальних і будівельних матеріалах. Серед них можна виділити лакофарбові продукти.Засоби поліпшення зовнішнього вигляду інтер'єрів і будівель, тобто лаки і фарби, на сьогоднішній день на «будівельних» ринках мають дуже високу популярність.

При наявності високого попиту, цілком логічно задуматися про те, щоб на ринку даної продукції мати власну пропозицію. До того ж виготовляти фарби, лаки та інші покриття — заняття не з найважчих. Отже, давайте подивимося, що потрібно для того, щоб запустити виробництво лакофарбових продуктів.

У першу чергу, вам потрібно приміщення. Воно повинно бути добре вентильованим і великим. З точки зору площі – повинно бути не менше тридцяти квадратних метрів. Обов'язковим є наявність електромережі та водопостачання.

Як тільки приміщення знайдено, наступним кроком стане закупівля необхідного обладнання для того, щоб виробляти лакофарбові продукти. В залежності від обсягів запланованого виробництва лакофарбових матеріалів, ціна обладнання може змінюватись і іноді сягати кількох мільйонів рублів.

Враховуючи деяку специфічність даного бізнесу, необхідні також технології виробництва. Безсумнівним плюсом, особливо на перших порах, може стати придбання якихось екзотичних технологій. Звичайно, можна скористатися і рішеннями безкоштовними, яких на просторах Інтернету ви знайдете в достатній кількості.

Також вам будуть потрібні різноманітні матеріали та розчини, які будуть необхідні для виробництва різних лакофарбових матеріалів.

Не забудьте і про робітників. Потрібно буде для виконання всіх виробничих процесів найняти кілька чоловік. Впоратися самому буде не просто. Та й поодинці великі обсяги потягнути ви просто не подужаєте.

Залишається лише зайнятися залученням клієнтів. З одного боку, в цьому бізнесі вони самі вас знайдуть. Але заявити про себе все ж потрібно. Нічого понад особливого вигадувати не варто. Як і в будь-яких інших рекламних кампаніях, знадобиться створити зворушливу, яскраву, гучну рекламу, вибравши при цьому правильні засоби масової інформації. У цьому вам допоможуть рекламні агентства. Якщо дозволяють кошти, можна відкрити магазин, в якому будете реалізовувати лакофарбову продукцію власного виробництва. Для розширення бізнесу це буде якраз до речі.

З точки зору загальних витрат, для реалізації даної бізнес-ідеї вам знадобиться більше п'ятисот тисяч рублів. Багато що тут, звичайно, буде залежати від обсягів виробленої продукції. Від цього також залежатиме і рівень вашого доходу підприємства. З кожної тонни виробленої продукції прибуток складає в середньому близько тисячі доларів. Тому, є сенс замислюватися про подальше розширення виробничих потужностей. Успіхів вам!