Відкриваємо бізнес з реставрації та утеплення вікон

Відкрити подібний бізнес мені підказала телевізійна реклама. Все досить просто і полягає в тому, що ви можете пропонувати вашим клієнтам утеплювати старі дерев'яні вікна високоякісним профілем з гуми, ви його можете придбати майже в будь-якому будівельному чи господарському магазині. Для організації такого роду бізнесу потрібно лише стаціонарний телефон і, звичайно ж, ваше бажання.

Розміщуючи оголошення в газетах, ви знайдете потрібних людей, які займаються саме технічними питаннями. Якщо ви зможете залучити достатньо кваліфікованих співробітників, у вас з'явиться можливість пропонувати клієнтам роботи з комплексної реставрації вікон. Втім, набагато елементарніше предлогать просто утеплення вікон за допомогою використання телебачення, радіо та газет. Це і швидше і простіше, до того ж у вас не буде необхідності купувати необхідні навички і купувати спеціальний інструментарій.

Якщо говорити про прибутковість цього бізнесу, то потрібно виходити з розрахунку, що виключно за роботу по одному об'єкту (вікну) можна брати 12-15 доларів, якщо вважати що 65% буде йти майстру, при середньозваженої його завантаженості близько 5 об'єктів в день, можна класти собі в кишеню близько 17-20 доларів в день з одного робітника. При цьому, кількість замовлень обмежує кількість робітників, так що у ваших інтересах забезпечити своїх майстрів як можна великою кількістю об'єктів.

Важливо зауважити, що цей бізнес, як і багато інших, здебільшого пов'язаний з телефонними розмовами, так що у вас за визначенням буде залишатися досить вільного часу, заняття, наприклад, ще якимось видом бізнесу. Цей вид діяльності може бути будь-яким іншим, який не вимагає від вас постійної концентрації, і який дасть вам по мірі надходження дзвінків відповідати на них і курирувати ваших робітників.

Великою перевагою є те, що конкуренція в цій сфері бізнесу поки зовсім не велика, тому, при правильній організації справи, у вас буде реальна можливість зайняти свою нішу.