Відкриваємо дитячий масажний салон

На нинішньому етапі суспільного розвитку справжнім модним трендом став образ здорової людини. Так чому б на цьому не заробити? Якщо у вас є прагнення до стабільного заробітку, є ідея організувати масажний салон. І природно, в умовах того, що подібного роду салонів, що надають дорослим клієнтам такі послуги, на поточний момент дуже багато і конкуренція тут просто колосальна. Так що потрібні нововведення. Які, запитаєте ви? Можна звернути увагу на молодше покоління, адже діти — квіти життя.Мами готові платити і платити хороші гроші, заради здоров'я малюка, у якого, наприклад, викривлення хребта, тому що той просиджує днями за монітором.

Крім цього, багато лікарів зараз рекомендують більшості молодим мамам віддавати своїх малюків до річного віку на курси лікувального масажу. Таким чином, можна спробувати відкрити дитячий масажний салон де-небудь в спальному районі міста. Якщо старт пройде гладко, можна буде подумати про розширення бізнесу. Щоб реалізувати цю бізнес ідею, великі стартові вливання капіталу вам не потрібні. До того ж вкладення тут окупаються досить швидко. Само собою зрозуміло, якщо ви взагалі нічого не розумієте в лікувальному масажі, потрібно пройти відповідні курси.Можна, звичайно, просто залишитися власником бізнесу, найнявши фахівців зі сторони. Однак, якщо стартувати з нуля, до того ж і з мінімальним капіталом, все ж доведеться повчитися.

Знадобиться взяти в оренду спочатку невелике приміщення: охайне, чисте і доглянуте. Про це слід подбати, навіть якщо там буде знаходитися всього один кабінет з масажною кушеткою. Мами не стануть приводити своїх дітей в дивну і темну будку. Щоб не завдати шкоди дитині або дитині і не погіршити ситуацію (а за це, до речі, з вас можуть стягнути компенсацію, потрібно вміти розрізняти всі тонкощі такого роду процедури, а тим більше, якщо ви збираєтеся працювати з дитячими крихкими тілами.

Серед необхідних документів у першу чергу потрібно буде дозвіл санітарно-епідеміологічної станції. Його можна буде взяти за наявності свідоцтва про вашу кваліфікації масажиста. Як краще і легше оформити подібного роду документи, особливо якщо не впевнені у своїх силах, юридичні консультанти підкажуть, до яких ви можете звернутися за допомогою. Також знадобиться оформити ПП. Санітарно-епідеміологічна станція вимагає досить багато умов: площа, де працює один масажист, повинна бути не менше восьми квадратних метрів.У теж час, якщо ви збираєтеся працювати з компаньйоном, то за вимогами вистачає і 12 метрів квадратних.

Подбайте про те, щоб у вашому масажному кабінеті були біленькі, чисті простирадла. Не забудьте про рушниках. Приділіть особливу увагу санвузлу і душу. До пошуку співробітників підходите максимально скрупульозно. Від професіоналізму ваших працівників залежатиме здоров'я ваших маленьких клієнтів і, відповідно, ваша репутація. А от потенційних клієнтів можна шукати в дитячих садках, школах, пологових будинках та поліклініках. Прорекламируйте себе, говоріть з лікарями, викладачами на предмет партнерства і клієнти потечуть рікою.