Відкриваємо кальянну з дорогими сортами чаю

Значення функціонування різних кафе, ресторанів, оригінальних місць відпочинку складно переоцінити. Адже всім відома непорушна істина: людина працює, щоб відпочивати. Адже як приємно після важкого і часом не особливо приємного робочого дня, повного турбот і суєти, посидіти в затишному закладі і розслабитися. Те ж стосується і просто регулярних зустрічей з улюбленими друзями та урочистих заходів, коли хочеться «гульнути».На сучасному ринку послуг представлена величезна кількість місць відпочинку, де можна поласувати стравами національної кухні різних країн, послухати приємну музику. Такі місця завжди є затребуваними серед різних контингентів відвідувачів. Ті, хто подумує відкрити свій власний бізнес, може взяти собі на замітку: а чому б не відкрити яку-небудь заклад для відпочинку? Наприклад, кальян бар?
Куріння кальяну являє собою найдавнішу традицію Сходу, де спеціально для цього відкриваються спеціально відведені для цього закладу. У Росії, звичайно, такі заклади є, але вони, як правило, прикріплені до якогось закладу. А ось повноцінних кальянних, що відповідає всім вимогам і організованим за традиціями практично немає. Кальянна може починати приносити непоганий дохід вже на другий місяць своєї успішної роботи. Але завжди можна просто відкрити кальянну зону, яка не зажадає від вас великих вкладень.Наприклад, на початковому етапі вам знадобиться близько п'ятдесяти тисяч рублів для того, щоб придбати кальян, тютюн, вугілля і персонал.
Якщо ж ви збираєтеся відкрити окрему кальян, то до цієї справи варто поставитися з усією серйозністю і увагою. У цій статті ми не будемо розповідати, які дії потрібно зробити, щоб відкрити підприємство по законодавству, скільки грошей знадобиться на організацію реклами або наймання і мотивацію персоналу, але постараємося освітити ті ідеї, які непогано було б реалізувати в концептуальному кальян-барі.
Інтер'єр кальян-бару
Ні для кого не секрет, що правильно дотримуватися національних традицій можна тільки там, де організовані для цього умови. Якщо ви просто вирішили покурити кальян будинку, який зараз коштує не так багато, ви все одно не доб'єтеся того ефекту, який потрібен. Не забувайте, що традиція палити кальян прийшла з романтичного Сходу, коли члени родини збиралися в колі на м'яких меблів і розслаблялися. Атмосфера розслаблення повинна бути правильно відображена і в інтер'єрі і елементах декору. Не варто забувати, що меблі обов'язково повинні бути м'якою з можливістю спертися і трохи прилягти.Можна навіть просто організувати простір, завалений м'якими подушками. Кальянна повинна бути витримана в яскравих східних відтінках, наприклад, у синіх, червоних, помаранчевих. Але кольори повинні бути насиченими, але не кричущими, щоб відвідувачі змогли розслабитися і як слід відпочити. Можна додати в інтер'єр геометричних орнаментів, прозорих драпіровок. Все повинно нагадувати про східних традиціях. Освітлення в кальянній ні в якому разі не має бути загальним. Світло повинен бути організований таким чином, щоб розподілити зони відпочинку кожного з клієнтів.Відмінним варіантом може стати установка так званих наметів, що представляють собою важкі завіси, якими одна компанія може відгородитися від інших відвідувачів.

Інтер'єри кальянних

Меню кальян-бару
Меню в кальянній повинно бути воістину східним, але все ж може не виключати ті напої і їжу, які мають широке розповсюдження в інших ресторанах. Меню на кальян має бути досить різноманітним і крім стандартних табаков пропонувати ще й оригінальні варіанти. Наприклад, серед молоді буде досить відомим тютюн з ароматом кока-коли або фісташок. Кальян також можна пропонувати не тільки на воді, але і на натуральних соках, алкогольних напоях, типу вина. Із закусок своїм клієнтам ви можете запропонувати легкі салати, східні страви та солодощі.Також не зайвим буде запропонувати дорогі і якісні сорти чаю та кави. Наприклад, справжня кальянна просто не може обійтися без каркаде або чаю з кардамоном або м'ятою.

Східні солодощі

Чай каркаде

Чай з кардамоном

Проявіть фантазію! Удачі!