Як відкрити приватну школу йоги?

На сьогоднішній день Ви знайдете великий вибір бізнес ідей, які можна втілити будинку. Багато людей стали дуже творчими у свої ідеї для домашнього бізнесу,вони відкривають такі справи, як приватні дитячі садки, репетитори, позаштатний автор. Інший приголомшливою домашній бізнес схемою можна назвати інструктор з йоги. Це можливо, якщо у вас є зайві місця у вашому будинку і бажання виховувати себе в цій області знань.

Як стати інструктором з йоги?

Самий перший крок полягає в сертифікації, вимоги коливаються від регіону і навіть країни де хочете відкрити цю справу. Звичайно, ви повинні навчитися йоги, так що б зрозуміти її повністю. Ви, можливо, вже встигли отримати досвід йоги, але якщо немає, можна записатися на курси і почати процес, щоб прийняти якомога більше знань з перших рук. Інвестуйте в деякі книги і DVD-дисків для підвищення вашого розвитку. Практика, практика і ще раз практика.

Знайти наставника, щоб він тренував вас – це перше завдання на цьому шляху. Як тільки ви отримаєте сертифікацію, ви можете придбати досвід, подчерпнув на деяких заняттях йогою. Чим більше знання і поінформованість заздалегідь ви володієте, тим більше шансів у вас буде пізніше створити успішний домашній бізнес.

Вимоги до освіти.

Як інструктору з йоги, необхідно виконати програму для кращого навчання. Чимало нинішніх студій йоги надають тренерів класів, але важливо знайти саме того, який зможе добре працювати з вашим графіком, талантами і благополуччям. Традиційно в Індії, йога студентів проходить самостійно зі своїм духовним наставником або вчителем. Тим не менш, в Росії, тренінги зазвичай відбуваються в налаштуваннях груп, але персональні заняття також можуть бути отримані.

В кожній країні є асоціація, яка контролює різні педагогічні училища. Ви можете зареєструватися в ній і нараховувати постійні тренінги вчителів йоги. У таких асоціаціях є спеціальні тренінги, які розбиваються на годинник, з допомогою яких, Ви з легкістю зможете стати справжнім учителем і наставником.

Для того, щоб почати займатися йогою, потрібно в першу чергу вибрати місце у вашому домі, щоб було просторо, але тихо. Якщо у вас немає достатньо місця в приміщенні, можна перетворити ваш гараж в ідеальне місце для заняття йогою. Легкий доступ до вулиці, це відмінний спосіб розширити свою площу. При гарній погоді можна також організувати уроки і на свіжому повітрі. Необхідну конфіденційність Ви зможете досягти таким чином, що заняття будуть проходити в закритому дворі або за високої огорожей.

Також немало важливим фактором є той, що потрібно зробити страховку. Це все робиться для того, щоб захистити себе і свій бізнес на дому з самого початку, для захисту себе від можливих судових позовів від ваших студентів або вчителів, які можуть працювати на вас. Переконайтеся, що страхування є досить адекватним, щоб охороняти вас в будь-якій ситуації.

Потрібно також подбати про рекламу для Вашого майбутнього бізнесу. Поширювати і залишати деякі візитні картки в таких місцях, які тим чи іншим чином відносяться до духовних, наприклад: магазини, кав'ярні чи крамниці свічок. Можна також створити сайт для залучення клієнтів або направити потенційних клієнтів. Прийміть участь в співтоваристві, яке підтримує такі ідеї, і, звичайно, в підсумку, від їх можна буде чекати допомоги. При використанні цих простих порад створення такого роду бізнесу допоможе Вам і Вашим учням досягти вищого розуміння такого вчення.