Відкриваємо магазин для художників

Ви коли-небудь пробували малювати? Звичайно ж, так! Ми всі колись малювали в школі, у когось це виходило добре, а у когось не дуже. Для деяких малювання стало частиною життя, і вони, по волі життя, стали художниками. Для того, щоб якісно займатися творчою діяльністю, їм потрібні фарби, пензлі, олівці та інші художні засоби. Чому б вам не відкрити спеціалізований магазин для художників і не порадувати любителів і професіоналів художнього справи?

Рентабельність відкриття магазину для художників

Чи багато ви бачите спеціалізованих магазинів для художників на вулицях міста? Правильно, їх дуже мало, вони не поширені, як, наприклад, магазини одягу або взуття. Тому, якщо ви збираєтеся відкривати свій магазин, і не знаєте, яку вибрати спеціалізацію, можете спробувати відкрити спеціалізований магазин для художників. Так, це дуже непросто, так як потрібно буде підбирати спеціалізованих співробітників і укомплектовувати асортимент так, щоб догодити потенційним покупцям.Якщо ви думаєте, що ваш магазин буде користуватися попитом лише у людей, які дійсно професійно займаються малюванням, то, при правильно укомплектованому і розширеному асортименті, вашими покупцями стануть і прості любителі малювання та інших творчих занять. Адже існує безліч людей, які не є художниками і не працюють в цій сфері, а саме малюють для себе, своїх близьких і друзів, їм, як і професійним художникам, потрібні приладдя для малювання, наприклад, кисті, олівці, фарби тощо.Тому ви можете не переживати з приводу того, що у вас буде мало покупців, зовсім навіть навпаки, адже число любителів малювати зростає з кожним роком.

Пошук приміщення та місце його розташування

Для того щоб відкрити свій спеціалізований магазин для художників, вам потрібно приміщення, причому, просторе і там, де воно буде дійсно доречно. Наприклад, це може бути місце поряд з художньою школою або вищим навчальним закладом для майбутніх художників, але також, це можуть бути і просто торгові центри, але там ви, швидше за все, не зможете зняти саме те приміщення, яке вам потрібно. Тому, вибираючи місце під магазин, враховуйте те, що його повинно бути добре видно, люди повинні будуть звертати увагу на ваш магазин, виходячи зі школи чи університету.Далі, ваш магазин повинен бути просторим і склад вміщати велику кількість необхідного товару. Тому шукайте приміщення просторе і помітне на вулиці міста. Пам'ятайте, що до вашого магазину повинні бути прокладені різні транспортні шляхи, як громадського транспорту, так і для автомобілістів.

Що стосується площі приміщення, то тут краще всього брати в оренду або ж купувати, як ви маєте в своєму розпорядженні засобами, від ста п'ятдесяти до трьохсот квадратних метрів. Але такі площі розраховані вже на добре і давно працюючий магазин, тому для початку вам можна буде взяти приміщення і менших розмірів. Але, з іншого боку, коли у вас буде розвинений і популярний магазин, люди вже будуть знати ваше місце розташування, а якщо ви знайдете приміщення більші, то вам доведеться переїжджати, і тоді ви можете втратити більшу частину базової клієнтури.

Обладнання магазину

Для того щоб ваш магазин для художників відповідні виглядав, вам буде потрібно не тільки простий ремонт і обладнання для магазину, але ще і першокласний дизайн, який ви можете розробити, як самі, так і найнявши для цього дизайнера, який зробить все професійно, але, природно, не за маленьку ціну. Якщо вирішили займатися дизайном приміщення самостійно, то можете прикрасити стіни вашого магазину картинами відомих художників, це, звичайно, не дешево, але надає певний колорит вашому закладу.

Що стосується обладнання для вашого магазину, то, по-перше, вам будуть потрібні різні стелажі, вітрини, полки, для розміщення товарів на продаж. Що стосується вітрин, то їх має бути достатньо, так як є дуже дорогі, але маленькі речі, наприклад, дорогі олівці, вкрасти легко, а втрати і збитки будуть довго вас засмучувати. Тому, ви повинні облаштувати магазин так, щоб розташувати товари безпечно.

По-друге, крім стелажів та вітрин вам потрібен касовий апарат, який потрібно буде зареєструвати.

Ну і по-третє, ви можете оснастити ваш магазин парою крісел, де людина зможе відпочити і помилуватися на картини, що прикрашає ваш магазин.

Асортимент

Тепер переходимо безпосередньо до того, чим ви будете займатися. А ви будете продавати товари для малювання та інших мистецьких діяльностей. Тому, говорячи про асортимент, потрібно враховувати те, які марки та виробники користуються найбільшим попитом. Для початку, вам потрібно закупити кожного товару по два-три примірники, цим способом ви зможете зрозуміти, що користується попитом і що потрібно закуповувати в наступний раз. Коли будете робити свій перший замовлення, краще всього вибрати все і трохи, якщо ж зробите навпаки, то можете залишитися з купою непотрібного товару.Отже, ви оформляєте перше замовлення, дивіться на реакцію покупців і формуєте вже правильно сформований асортимент.

Крім приладдя для професійних художників, ви можете доглянути товари для початківців любителів творчості. Перш ніж оформляти замовлення на товар, проаналізуйте, які види творчості зараз популярні, виходячи вже з цього, робіть замовлення.

Підбір персоналу

Найважчим моментом в організації бізнесу за відкриття спеціалізованого магазину для художників є якісний підбір персоналу на роботу продавцями-консультантами. Вибираючи людей на таку роботу, ви повинні враховувати кілька факторів. По-перше, людина повинен захоплюватися тим, що продає, тобто він повинен бути зацікавлений у сфері творчості. Це може бути випускник художнього Вузу, або ж просто той, хто закінчив художню школу.По-друге, продавець-консультант повинен не тільки швидко знаходити необхідний товар, але і вміти розповісти про нього клієнту, розповісти про відмінності від іншого схожого товару тощо.

При необхідності можете найняти в штат співробітників прибиральницю, яка, наприклад, буде приходити після години роботи магазину, а також охоронця, якщо ви збираєтеся продавати багато дорогого товару.

Реклама

Для того щоб про ваш магазин дізналося багато людей, вам буде потрібно реклама вашого закладу. Для цього ви можете використовувати засоби масової інформації, наприклад, газети, журнали, тематичні видання з художньої або творчою спрямованістю. По-друге, ви можете роздавати листівки поряд з художнім університетом або художньою школою, а також у торгових і розважальних центрах. Ну і по-третє, ви можете використовувати рекламні банери на вулицях міста.

Висновки

Таким чином, відкриття спеціалізованого магазину для художників – гарний і вигідний бізнес, який буде окупатися від півроку до року. Для бізнесмена-початківця це непоганий початок. Але враховуйте, ви повинні любити творчість і ставитися до нього з повагою, тоді ваша справа буде рухатися вперед, і ви будете виходити все більше і більше позитивних моментів у вашому бізнесі.