Відкриваємо магазин подарунків

Для тих, хто в пошуку ідеї для власної справи, хотілося б сказати, що при бажанні і завзятості, завжди можна знайти не один десяток ідей, які стануть не тільки стабільним доходом, але і улюбленою справою. Перш за все, згадайте, що ви добре вмієте робити чи любите і в цьому напрямку рухайтеся.
Однією з актуальних ідей для бізнесу, це відкриття магазину подарунків. На щастя, свят у нас багато і їх всі з задоволенням святкуємо. А яке ж свято без подарунка!!! Ми говоримо не тільки про такі свята, як новий рік, 8 березня і 23 лютого і їм подібні. Природно, в ці дні всі ми даруємо і приймаємо подарунки. Жіночі та чоловічі подарунки на новий рік 2014 або до ювілею пропонують сотні торгових точок, а от подарунки до дня бухгалтера, юриста, автомобіліста, день карих очей, день повноліття та інших свят купити дуже складно.
Ми пропонуємо створити магазин, де можна буде купити подарунок на всі випадки життя. Ви запитаєте, де ж вам брати ці самі подарунки і хто і де їх виробляє. Все не так просто, вам доведеться знайти собі постачальника (або декілька) і виконавця (дизайнера). Ви будете придумувати свято постачальник буде поставляти товар, відповідний для нього, а дизайнер декорувати його відповідними написами і наклейками. Завжди можна знайти агентство, яке займається випуском сувенірної продукції та укласти з ними договір.
Головне, це оригінальність. Подарунок не повинен бути банальним. До дня бухгалтера не варто виставляти у продаж ручки або чашки з наклейкою. Це може бути щоденник з відповідним написом. Краще, якщо ви зможете наносити цю напис за бажанням покупця. Іменний щоденник або іменна візитниця — ось оригінальний подарунок до цього свята. За таким же принципом підходите і до інших свят і подарунків до них. Бажаємо успіху!!!!