Відкриваємо приватний басейн

На сьогоднішній день, неприємна ситуація складається в більшості російський містах. Щоб задовольнити потреби всіх бажаючих відвідувати басейн, їх кількості недостатньо. Тобто, по суті, попит значно більше наявної пропозиції. Звичайно, такий стан справ спостерігається не скрізь, але все ж. І хоча для любителів поплавати ситуація неприємна, для бізнесменів вона виглядає дуже навіть перспективному світлі. Так як складаються відмінні умови для організації своєї справи, тобто для відкриття приватного басейну.
У цій сфері клієнтська аудиторія вкрай різноманітна і строката. Практично всі люблять поплавати в приємній і чистій воді. Починаючи від літніх людей і закінчуючи дітьми дошкільного і шкільного віку. А в разі стрімкого розвитку у вашому місті відповідного спорту, тоді ще одного з великих категорій клієнтів стануть спортсмени. Сьогодні майже в кожному місті є свої герої в спорті. Десь користується успіхом футбол. У деяких популярною є боротьба. У багатьох містах та плавання в моді.І якщо ви житель саме такого міста, можете вважати себе щасливчиком, тому що від відвідувачів у вашому приватному басейні не буде відбою.
Ще однією великою аудиторією клієнтів басейнів можна віднести корпоративних клієнтів. Якщо поглянути на статистику, то вони досить часто можуть займати солідну частку від загального числа клієнтів.
Необхідно відразу відзначити, що побудувати власний басейн не дешево, це вимагає солідних вкладень. Говорячи цифрами, споруда великого комплексу з парою басейнів буде вам коштувати до 3 млн. дол. Об'єкти такого типу актуальні у великих мегаполісах. Говорячи про регіональні містечках, то за таке капітальне будівництво братися недоцільно. Подібний об'єкт, найімовірніше, просто не окупиться. У провінціях, кращим варіантом стане будівництво невеликого, в крайньому випадку, середнього басейну. Створити такий об'єкт буде вам коштувати до ста тис. дол.З точки зору окупності, то, практика показує, що на це, в середньому, потрібно близько 3 років. Таким чином, дане вкладення можна назвати середньостроковим. Швидкі гроші тут не заробиш.
Маючи чіткі плани по будівництву власного басейну, на перших етапах необхідно зайнятися пошуком найбільш підходящого приміщення. Площа його буде залежати від передбачуваних розмірів басейну. Одним з найпопулярніших і найбільш поширеним форматом є штучна водойма для плавання з 3 доріжками і довжиною близько двадцяти метрів. Буде краще, якщо ви купите приміщення, так як буде досить ризиковано в чужому будинку приступати до дорогого будівництва.
Наступним етапом стане купівля для майбутнього чаші басейну. І знову-таки від розмірів безпосередньо залежатиме її вартість. За чашу середніх розмірів ви заплатите близько п'ятдесяти тисяч доларів. При цьому, в комплекті вже йдуть всі необхідні системи очищення води та підігріву. А ось розділові доріжки та освітлення потрібно буде придбати окремо. Облицювальна плитка потягне ще до двадцяти тисяч доларів.
Для відкриття приватного басейну, крім вищезазначених грошових інвестицій, потрібні відповідні дозволи на будівництво. Їх ви отримаєте в Комітеті з архітектури та містобудування. Не забудьте також і про ліцензії Санітарно-епідеміологічної служби. Щоб отримати всі дозвільні документи потрібно буде витратити додаткові гроші і час. Не забувайте також про підводі енергомереж, каналізації і, звичайно ж, води. Потрібно також укласти договори з відповідними службами.
Заключним етапом стане наймання співробітників. Зрозуміло, багато що буде залежати від масштабів проекту. Але, якщо говорити узагальнено, з співробітниками ситуація приблизно така. Кілька тренерів та інструкторів з плавання, дві прибиральниці, два медичних працівника, два адміністратори, один бухгалтер, один управитель. Ваш басейн з таким персоналом буде готовий до початкового клієнтського потоку. Далі необхідно орієнтуватися по ситуації і, при потребі, збільшувати штат співробітників. Успіхів вам!