Відкриваємо продуктовий магазин у своєму дворі

Чому саме продуктовий магазин?

Чому варто вибрати саме продуктовий магазин для відкриття свого бізнесу? Відповідайте на питання, скільки ви витрачаєте грошей на їжу? Уявіть, скільки витрачають на їжу жителі ближніх будинків. Кожен з них може вносити вклад у ваш майбутній капітал. Люди так влаштовані, що вони завжди будуть мати потребу в їжі. А є й ті, хто взагалі живе заради їжі. І запам'ятайте, що незалежно від суспільного становища в навколишньому середовищі, люди завжди будуть голодні. Голодна людина = ваш клієнт = ваша прибуток. Люди перестануть тільки тоді, коли закінчиться вся їжа.

Що потрібно знати?

Знати все неможливо, вам буде потрібно лише стільки, скільки вистачить для отримання прибутку. Наведу невеликий список початкових знань для початківця власника продуктового магазину:

·  Вміти скласти бізнес-план;

·  Вміти правильно оцінювати своїх конкурентів;

·  Мати уявлення про бедуючих відвідувачів вашого магазину;

·  Мати терпіння (золоті гори не падають ні на кого в перший же день);

·  Нестандартно мислити, ваші свіжі ідеї будуть виділяти ваше підприємство на тлі конкурентів;

·  Знання законів Російської Федерації, що стосуються підприємництва;

І найголовніше вміння це здатність самостійно думати і вибирати найбільш вірне рішення, можливо станеться так, що в найтяжчу хвилину ніхто не зможе прийти вам на допомогу.

Які плюси маленького магазину у дворі?

·  Простота роботи з дрібними постачальниками, їх багато і вам є з чого вибирати;

·  Так як ваш магазин буде знаходитись у дворі, то він найчастіше буде працювати «на квартал», і у вас будуть свої постійні клієнти;

·  Малий асортимент товару гарантує вам мінімальні витрати з обліку і відпуску товару;

Господар магазину зобов'язаний стежити за якістю асортименту свого магазину. Нехай товару не так багато, але він завжди повинен бути свіжим та якісним. Поганий і залежаний товар лише відлякає клієнтів раз і назавжди.

Які вимоги до продуктового магазину

Перед відкриттям вашого магазину, ви повинні отримати дозвіл на ведення торгівлі. Вести торгівлю просто так вам ніхто не дозволить. Вам необхідно дозвіл від пожежників і санітарно-епідемічної служби.

Нижче наведено короткий список вимог для продуктового магазину:

·  Інформація про товари (дата випуску, умови зберігання, використання добавок тощо);

·  Висновок ветеринара (якщо планується торгівля м'ясом);

·  Чисте приміщення, яке відповідає всім санітарним вимогам;

Як знайти клієнтів?

Шукати покупців не треба, вони самі вас знайдуть, адже всі ми люди і нам потрібна їжа. А зручне розташування магазину у дворі обов'язково зацікавить жителів ближніх будинків. Але рекомендується повідомити мешканців, адже далеко не всі вони проходять через ваш двір. Сходіть на пошту і створіть пригласительную картку, в якій напишіть, що поруч відкрився новий продуктовий магазин з приємними для гаманця цінами, а далі пошта розмістить ваші запрошення в поштових скриньках ваших майбутніх клієнтів.

Що необхідно для відкриття свого магазину?

Для відкриття продуктового магазину, ви повинні подати документи для реєстрації індивідуального підприємця. Це одна з найважливіших процедур, необхідних для відкриття свого бізнесу. Так само ви зобов'язані придбати і зареєструвати контрольно-касову машину, без неї на вас буде накладено величезний штраф, який може накласти хрест на всьому вашому майбутньому бізнесі. Наступним кроком знаходимо приміщення, персонал і постачальників продукції. Крім цього необхідно врахувати «товарне сусідство», наприклад, напівфабрикати не повинні зберігатися разом з морозивом.На початковому етапі ви можете купити вживане обладнання і по мірі розвитку замінити його на більш нове.

Перед тим як відкрити свій продуктовий магазин зважте всі за і проти. Ви повинні розуміти, що відкриття свого бізнесу це важкий і довгий процес.Не слід думати, що ви відразу ж отримаєте відчутну прибуток, перші півроку ви, швидше за все, будете працювати в збиток собі. Розгляньте ідею відкриття свого магазину з усіх боків, тверезо оцініть її і тоді у вас все обов'язково вийде!