Як заробити на фотосесіях

 

Якщо ви любите фотографувати людей і у вас це добре виходить, то ви зможете сміливо відкрити свій бізнес. Щоб заробляти на фотосесіях, необхідно враховувати кілька нюансів.

Для створення якісних знімків з використанням різних ефектів вам знадобитися професійний або хоча б напівпрофесійний фотоапарат. Без наявності фототехніки відкривати подібний бізнес не має сенсу, тому що найголовніша умова – максимально чітке і якісне зображення.

Отже, є фотік? читаємо далі, немає фотика йдемо лісом

Є ще така штука — об'єктив, об'єктив може коштувати дорожче фотика, на перший час беріть об'єктиви в оренду, якщо у вас запланована портретна фотосесія, берете відповідно портретник і так далі. Після пари трійки тисяч кадрів ви зрозумієте що краще купити, а що краще брати в оренду, це реальна економія!

Бажано орендувати приміщення, де зможе розташовуватися ваша студія. Однак не варто впадати у відчай, якщо у вас немає коштів на оренду приміщення. Ви зможете проводити фотосесії і на природі, якщо погодні умови будуть для цього сприятливі.

Фотостудію завжди можна орендувати, коштує це від 400 рублів у годину, додаємо свій інтерес і вперед.

Для того, щоб клієнти залишалися задоволеними вашими роботами, необхідно вибирати вдалий ракурс. Це, в свою чергу, залежить від типу фігури людини, форми його особи та інших індивідуальних особливостей. Тому витратьте деякий час на вивчення основ створення вдалих знімків.
Для залучення замовників вам необхідно створити портфоліо, в якому ви розмістите свої найкращі роботи. Бажано розміщувати різнопланові знімки, щоб потенційний клієнт зміг оцінити ваше вміння створювати унікальні авторські роботи. Відразу ж визначте вартість своїх послуг. Звичайна фотосесія триває не більше двох годин і включає в себе створення двох-трьох образів. Така фотосесія зазвичай оцінюється фотографами в 2-3 тисячі рублів. На початковому етапі бажано зробити ціну більш демократичною, щоб залучити якомога більше клієнтів.Обробляючи фотографії, не забудьте використовувати різні ефекти, щоб знімки виходили цікавими і барвистими.

  • Краще 10 фотосесій зробити безкоштовно для красивих дівчат, саме красивих і, бажано незнайомих (знайти не проблема, багато красуні хочуть халявних якісних фото), так ви сформуєте своє портфоліо.
  • Після того як у вас з'явиться пртфолио, женемо на сайти фотографів, форуми фотографів і починаємо активно постити в усі діри, навіть хоча б сюди в коментарі: «Я вася пупки все ж таки фоткаю здорого і недорого дивіться -» звичайно залишайте контактні дані.
  • За зйомку весіль і ювілеїв ви зможете брати подвійну плату.
  • Успіх вашого починання буде багато в чому визначатися масштабністю рекламної кампанії. Не забудьте про рекламу свого бізнесу у соціальних мережах і відповідних ресурсах.

Таким чином, організація бізнесу на фотосесіях не потребує значних фінансових вкладень. До того ж, подібні послуги завжди є популярними серед населення.