Як організувати повітряний бізнес?

Протягом сотні років, людство намагалося не одноразово підкорити повітряні простори. Люди завжди прагнули бути схожими на птахів і як вони парити в хмарах. Чесно кажучи, виходило це втілити в життя кожного, одні так і далі продовжували мріяти, а інші робили конкретні заходи, для втілення своїх ідей. І тільки завдяки таким експериментаторам-ентузіастам, сьогодні люди можуть з легкістю досягати будь-яких успіхів у підкоренні неба.Ми облітали і навколо землі, і були в космосі, але мало хто знає, що все починалося з кількох хвилин польоту на першому повітряній кулі, званому монгольфьером.

З тих пір пройшло вже багато років, а конструкція кулі залишилася практично без змін. Лише змінилося назви цих літальних апаратів. Колись вони служили засобом пересування по повітрю, зараз же це один з елітних видів відпочинку, який, на жаль, мало поширений в нашій країні. Але не варто сумувати бізнесменам, адже відсутність конкуренції – це лише хороший перспективний поштовх в майбутнє. Правда відкриття такої справи потребує значних грошових вкладень, але про це трохи пізніше. Давайте зробимо невеликий екскурс до початку повітроплавання.

Наповнений повітряна куля теплим повітрям, вважається першим літаючим апаратом. Саме з нього почалася ця велика історія повітроплавання. У 18 столітті хімік і фізик Генрі Кавендіш дослідив, що саме водень (гаряче повітря) має менше щільність, ніж звичайний повітря. А вже ці доводи наштовхнули інших вчених братів Монгольф'є на створення літального апарату, який буде наповнений воднем.

За кілька років брати створили сотні зразків, але, на жаль, вони були провальними. Вони піднімали в повітря від шовкових сорочок і до паперових пакетів. Деякі моделі навіть піднімалися на кілька метрів, але цього було мало, завжди чогось не вистачало для повного успіху. Але ні хто не захотів зупинятися на півдорозі. Тому, не дивлячись на всі невдачі, у них все-таки вийшло запустити куля. У перший раз він протримався кілька хвилин. Для демонстрації широкій публіці, вони створили грандіозну модель, яку представили в 1783 році.Тоді на очах у численних глядачів повітряна куля пролетіла близько кілометра, після чого впав.

З тих пір пройшло вже багато років, з року в рік умільці зі всього світу вдосконалюють технологію виробництва аеростатів. Але, не дивлячись на це, саме сама конструкція залишилася без змін. Тільки вже зараз купол виготовляється зі спеціальної міцної тканини. А пальники, які нагрівають повітря, що працюють на пропанобутановой суміші. На сьогоднішній день польоти на монгольфьерах є одним з активних видів відпочинку. Якщо чесно, то це не дешеве заняття, так як може обійтися приблизно від 5 до 15 тисяч на людину.Але в тому-то і краса, що маленька конкуренція і висока ціна роблять польоти на повітряних кулях привабливою і перспективною ідеєю для власної справи.

І так давайте поговоримо, про те, що ж потрібно для польотів на повітряних кулях?

Для початку потрібно зайнятися покупкою самих куль. Саме цей пункт буде найбільш витратною покупкою, і тільки від неї буде залежати багато чого. Найпростішим варіантом стане покупка аеростата, який здатний підняти до 150 кг (два дорослих людини: пілот і клієнт), він буде коштувати приблизно 600 тисяч рублів. А куля з вантажопідйомністю до 400 кг коштуватиме, приблизно 850 тисяч рублів. Відразу при покупці кулі, поцікавтеся цінами на запасні частини. Особливо на оболонку, у середньому робота якої становить 400 годин польоту. Після чого її потрібно змінити.Ціна оболонки приблизно дорівнює 30% від загальної вартості. Треба враховувати і вартість палива, адже за годину польоту використовується близько 70 – 80 літрів пропан-бутану.

Що стосується зберігання такої техніки, то Вам підійде простий гараж, в якому кулі зможуть з легкістю поміститися в складеному вигляді. Транспортування куль може проходити за допомогою невеликої вантажівки або пікапа. Для перевезення клієнтів на місце старту підійде будь-який позашляховик або пасажирський фургон. В якості пілота можете виступити і Ви самі, але якщо у Вас немає відповідних документів на перельоти і достатнього досвіду, то слід найняти справжнього фахівця. Курси по підвищенню кваліфікації можна пройти всього за 100 — 150 тисяч рублів. Такі школи не складно знайти в Інтернеті.

Вам також знадобиться невелике приміщення, щоб було зручніше приймати замовлення. Його краще орендувати в центрі міста, на очах у потенційних клієнтів. А клієнтами можуть стати різні верстви населення. Це можуть бути і закохані пари. Складно уявити собі щось більш романтичного, ніж отримати пропозицію руки і серця, як раз під час польоту на повітряній кулі на висоті декількох сотень метрів.

Це також можуть бути і великі компанії друзів, які жадають нових відчуттів. У таких випадках, квитки на одну людину буде дешевше, ніж зазвичай. І навіть можна буде додатково підзаробити, якщо здати великим компаніям, в якості рекламного ходу, поверхня оболонки аеростата. Це принесе не погану прибуток на час, коли немає запланованих основних польотів. Рекламу на Ваш бізнес можна розмістити на якому-небудь часто відвідуваному місцевому порталі. Також помістити її можна у великих торгових центрах на очах у всіх. Робити час від часу різні конкурси для збільшення клієнтів.

Виходячи з вище сказаного, хочеться підкреслити, що саме цей вид активного відпочинку є одним з елітних розваг. Хоча потрібно чимало грошей вкласти в його реалізацію, але все ж таки Ви отримаєте натомість прибутковий бізнес, на який завжди буде великий попит. На перший погляд Вам здасться, що це не реально реалізувати, але, тільки спробувавши, зрозумієте, що все життя мріяли тільки про таку справу.