Заробити під Новий рік

Новорічні свята стають все ближче і ближче, і багатьох підприємців-початківців (або тих, хто мріє ними стати) хвилює питання – як швидко заробити грошей. Адже для довгих зимових канікул та гарного відпочинку вони виявляться незайвими.

На чому заробити гроші перед святом?

Відповідь очевидна – на самому святі. Перед Новим роком людей охоплює «купівельна лихоманка», свої кровні – зароблені вони віддають набагато легше, ніж зазвичай. Гріх цим не скористатися.

Для вас ми розробили 2 бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями, які допоможуть заробити пристойну суму грошей швидко і без жодного ризику.

·  Листи від Діда Мороза. Для реалізації цієї ідеї вам буде потрібно близько 10 тисяч рублів. В чому суть? Перед святом багато батьків починають шукати способи оригінально привітати свою дитину, подарувати йому справжню казку. Лист від Діда Мороза – це відмінний спосіб нагадати дітям про диво.

Що робити?

Розробити самому або замовити дизайнера ескіз новорічної листівки, конверти і календарик, роздрукувати це все в друкарні (собівартість одного комплекту – 10 рублів, якщо замовляєте менше 1000 комплектів – вартість зростає). І збирати замовлення.

Витрат на рекламу можна уникнути – розклей саморобні оголошення біля під'їздів, організуйте групу в соціальній мережі, домовтеся з завідуючими дитячих садків – нехай прорекламують вас батькам за невеликий відсоток.

Вартість одного листа – 70-100 рублів. Припустимо, що ви реалізуєте тільки 700 листів з підготовленої тисячі і отримаєте 70 тисяч рублів. Віднімаємо ті 10, які витратили на друк, ще 5 тисяч – «відсоток» завідувачем. Відповідно, за 2-3 тижні ви можете заробити 65 тисяч рублів. Непогано для початку!

·  Продаж новорічних сувенірів та іграшок. Попит на красиві дрібнички в кінці грудня просто величезний, і цим обов'язково потрібно скористатися. Витрати будуть дорівнювати тій сумі, яку ви готові витратити на закупівлю сувенірів у постачальника, оренди торговельної точки і зарплати продавця (якщо, звичайно, ви не займетеся цим самостійно). У 50 тисяч можна вкластися абсолютно спокійно.

План роботи: знаходимо постачальника іграшок, сувенірів і мішури, закуповуємо оптом певну кількість продукції. Орендуємо на 21 день (приблизно) торгову точку в місці з хорошою прохідністю. Поряд з торговим центром, на базарі і т. д. Наймаємо продавця і починаємо реалізовувати закуплену продукцію, роблячи 100% націнку. В самому кінці грудня націнку можна збільшити – як правило, ті, хто не купив сувеніри та іграшки заздалегідь, готові заплатити і більше, аби купити хоч що-небудь. Прибуток від такого заходу – від 100 тисяч і вище.

Сподіваємося, нові бізнес-ідеї допоможуть вам добре підготуватися до Нового року!