Відкриваємо сервіс по відновленню автомобільних акумуляторів

Кожен власник автомобіля знає, що робота нового акумулятора триває деякий час, а далі або купувати абсолютно новий, або ж його треба відновлювати. Вартість самого процесу відновлення, як правило, значно дешевше, а в умовах того, що економічна ситуація є не дуже стабільною, люди намагаються економити на всьому, тим більше на сервісному обслуговуванні свого залізного друга. Запропонована в цій статті бізнес ідея якраз будується на це, тобто на поверненні до життя акумуляторів, які раніше вийшли з ладу.

Для старту цього бізнесу, великих капітальних вкладень вам не буде потрібно. Вистачить мати власний гараж і, що важливо, володіти деякими вміннями, через брак яких проводити ремонт ви не зможете. Про нюанси такого діла, давайте й поговоримо.

Ви повинні розбиратися з такими основними видами поломок акумуляторів для автомобілів:

— в акумуляторі зношуються бічні пластини. При такій поломці, як правило, електроліт набуває чорний колір;

— автомобільний акумулятор продовжує накопичувати електрику, однак зовсім його не віддає (сульфатація пластин);

— пластини між собою замикаються;

— розряджений акумулятор замерзає. Здуття стінок в цьому випадку буде першим фізичною ознакою.

Зараз, коли ви вже знаєте основні напрямки відновлювальних робіт, методи їх вирішення знайти буде не так складно. Давайте коротко розглядати головні моменти, однак ви повинні розуміти, що все це необхідно буде спробувати на практиці:

— однією з проблем є замикання пластин. Щоб бути впевненим, що акумулятор підлягає відновленню, необхідно промити акумулятор дистильованою водою, слив перш весь електроліт. Ознакою того, що акумулятор зможе ще попрацювати буде ваше переконання в тому, що вода стає чистішою після декількох промивань. Якщо ж виділяється вугільна маса і вода чорного кольору, акумулятор з високою часткою імовірності можна вже викидати. Вдамося для відновлення до використання десульфатирующей домішки, додавши її в електроліт.Неодмінно треба ознайомитись з інструкцією по застосуванню даної домішки, перед зашиванням акумулятора. У цій статті ми розглядаємо тільки бізнес ідею, тому описувати цей процес не будемо, так як ця тематика більше для автомобільних сайтів;

— робимо зарядку з використанням ревирсивних струмів;

— використовуємо тренувальні цикли для процесу відновлення;

— відновлення з використанням механічних шляхів (до цього типу відноситься перший пункт);

— використання імпульсних струмів для відновлення акумулятора;

— відновлення шляхом додавання присадок.

Тепер потрібно подбати про вашу впізнаваності. Тут все просто. Роздруковуємо необхідну кількість листівок, беремо їх і йдемо розклеювати по гаражних масивів. Можна також давати оголошення в профільні журнали або газети. Створіть власний інтернет-сайт, це підійде, якщо ви житель великого міста. У провінціях, до вас звертатися люди будуть самі, якщо ваша робота буде якісною.

Дана бізнес ідея має свої недоліки і приемущетсва, давайте розглянемо їх. Отже, плюси:

— у будь-якому випадку дана послуга буде мати великий попит;

— Викинуті акумулятори, як відомо, призводять до серйозного забруднення навколишнього середовища. Так що, продовжуючи термін їх життя, ви будете підтримувати екологічний курс європейських країн;

— затребувана дана послуга постійно, тобто цілий рік, особливо морозними зимами.

— мінімальна конкуренція.

Мінуси:

— у деяких марок автомобілів акумулятори не підлягають ремонту, так як не розбираються.

— на вивчення всіх нюансів знадобиться час, також як і на отримання необхідних для роботи практичних навичок (це скоріше зауваження, а не мінус).

— в умовах того, що, у вашому регіоні таку послугу можуть надавати СТО, вам буде важко з ними конкурувати. Ви будете повинні в деяких випадках демпінгувати або (що важливо) надавати послуги високої якості.

Ось власне і все. Можна приступати...