Заробляємо на перепелиних яйцях

Якості перепелиних яєць відомі давно в усьому світі. Вони відомі унікальністю лікувальних властивостей. З давніх часів відомі цілющі характеристики яєць і м'яса цієї птиці. Ще в давньому Єгипті користувалися їх користю, що підтверджується письмовими знахідками того часу. Все почалося з того, що японський народ вирішив вивезти з Китаю невелику групу птахів. Після всім відомого події Хіросіми, великий час вчені витратили на дослідження продуктів, які здатні виводити радіацію з організму.Згодом цих досліджень було встановлено, що часте вживання в їжу перепелиних яєць, допомагає боротися з радіацією.

Ці яйця підвищують розвиток дітей, а також корисно їх вживати і для чоловіків, вони діють навіть міцніше ніж віагра. Перепели – це єдині птахи, які ніколи не хворіють різними хворобами. Тому яйця перепела можна їсти в сирому вигляді, а це значить, що більше корисного потрапить людині, на відміну від тих, що пройшли термічну обробку. М'ясо перепелів дуже популярний. М'ясо цієї пташки є найбільш дієтичним, воно краще не тільки за курку, але й кролика.

Якщо враховувати вищезазначене (а це, повірте, лише найвідоміші гідності), то можна з точністю підтвердити, що ферма з вирощування перепелів буде надійним джерелом доходу і здоров'я. Прочитайте все нижчевикладене, і потім складання бізнес плану не становлять особливих труднощів.

Пташки перепела невибагливі, вони не потребують особливого догляду. Для початку свого бізнесу перепелів можна розводити в житловому приміщенні. Для такої справи вам потрібні будуть декілька клітин для папуг. В такому випадку, треба буде стежити за світлом і температурою, вибирати збалансовані корми, щоб ваші вихованці могли добре нестися.

Що стосується кількості, то це питання вирішуйте самі. Але не забувайте, що якщо кількість птахів перевисит 1000, цей бізнес відразу зажадає додаткової робочої сили, вдосконалену поильную систему, що справить на закупівлю додаткового обладнання для ферми, а також з'являтися питання, як організувати постачання кормів і транспортування продукції.

Але є маленький нюанс, перепілок, які були вирощені вдома, втратили природний інстинкт висиджування яєць, тому вам доведеться купити інкубатор. Магазинні яйця, на роль висиджування, не підходять. Транспортувати яйця не рекомендується, так як при перевезенні пошкоджується приблизно 50% яєць.

Якщо ж ви покупець пташенят, то тут проблем набагато менше, хоча повинні привести їх у заздалегідь підготовлені клітини, з напувалками і кормами. Молоді пташенята дуже чутливі і вимогливі до харчування. Тому одне маленьке порушення і може постраждати все поголів'я. Так як же доглядати за перепелами? А дуже просто!

Приміщення потрібно провітрювати кожен день, але слідкуйте, щоб не було протягів. Чисте повітря потрібен перепелам для гарного росту, але тільки стежте, щоб на них не дуло. Помістіть клітки так, щоб краще захистити їх від інших тварин. Освітлення бажано робити не яскравим, а світловий день повинен бути не менше 12 годин. Комфортна температура для птахів буде 18-20 С, а мінімальна — 16 С. Ось таких простих правил варто дотримуватися, щоб не дати впасти несучості.

Варто сказати кілька слів про годівлі перепелів. Основною їжею є зерно пшениці та кукурудзи. Але вони повинні бути дробленими. Також необхідно додавати крейда, черепашки, вітаміни. Якщо дивитися на практику вирощування іншими бізнесменами, то одна птах з'їдає приблизно 1,1 кг корму. В поїлки завжди потрібно наливати нову воду, приблизно міняти 3-4 рази, щоб не застоювалася.

Для хорошого розвитку бізнесу вам потрібні тільки курочки, наявність півників не обов'язково. За словами лікарів незапліднені яйця на багато корисніше. Коли перепелке виповнюється 1,5 місяці, вона починає нестися і за рік приносить близько 300 яєць. Але цей період у цих птахів дуже маленький, так як при досягненні віку 1,5 року, несучість знижується. Таких особин забирають на забій, так як їх зміст нерентабельне. Вирощування цих маленьких пташок дуже корисне, адже вони не вимогливі.