Відкриваємо школу мистецтв

Відкриваємо дитячий музей мистецтв, який буде організацією направленною не на прибутку. Школа допоможе сформувати уявлення унікальне і значуще у всіх дітей, виховувати їх в цій області і побудувати довічну аудиторію. Ми плануємо запропонувати динамічну і постійно розвивається програму. Хоча будемо включати всі образотворчі форми мистецтва в наші програми, все ж наші зусилля будуть спрямовані на візуальне сприйняття. Більшість заходів будуть відкритими і ними зможуть насолодитися кожен бажаючий людина.Музей буде укомплектований професійними художниками, вся структурована діяльність буде здійснюватися під керівництвом художника-вчителя.

Партнерство художньої освіти, спільно з вище стоячими органами по культурі і мистецтву, зможе почати дослідження, щоб вивчити вплив культури на досвіді молодих людей. Дані демонструють той факт, що діти з високим рівнем таланту до мистецтва, можуть перевершити всі очікування. Це дослідження, знайшов багато доказів того, що навчання допомагає розвивати навички, які будуть підтримувати інші дисципліни, і що воно може часто досягатися ризику студентів, коли інші дисципліни не можуть.Наука надає молодим людям справжній досвід навчань, які повністю зможе зайняти їх уми, серця і тіла. Художня освіта допомагає студентам вчитися, воно може заохочувати творчий підхід, самодисципліна, а також навички і впевненість, необхідні для вирішення проблем, що виникли в ході їх життя.

Керівниками зможуть стати молоді перспективні люди, які мають високу кваліфікацію та довести цей проект до кінця. У складі персоналу, непогано було б найняти людину, який мав ступінь бакалавра або магістра в фортепіанної педагогіки. При виборі персоналу потрібно вибирати справжніх професіоналів, які будуть мати великий досвід в освіті та спілкуванні з дітьми. Також буде великим плюсом, якщо вони також будуть мати досвід роботи в освітніх установах.

Крім членів-засновників, Ваш список працівників повинен складатися з різнорідної групи осіб, які повинні бути талановиті в будь-якій сфері мистецтв, також буде позитивний відгук, якщо вони ще будуть мати різні нагороди міжнародних конкурсів.

Спочатку Ви шукайте фінансування для первісного запуску витрат, які будуть використані для судових витрат, поліпшення орендованого майна, плати пов'язаних з цими витратами, оргтехніки, меблів, початківця інвентарю.

За нашими підрахунками, близько 60% доходів буде складатися різними спонсорськими внесками, надходженням, програмуванням, роздрібними продажами, та суміжними видами діяльності. Інша частина Вашого фінансування буде створюватися:

написанням пропозицій по досягненню гранти від благодійних фондів;

вкладення від корпорацій і малого бізнесу;

щорічні великомасштабні благодійні концерти, сімейні допомоги, і спеціальні заходи;

безліч дрібних за масштабом заходів по збору коштів.

Цілями собі потрібно поставити протягом першого року діяльності:

для створення заробітку доходів від поєднання членства і вступних внесків, програмування, пропаганди, роздрібних продажів, і спеціальних заходів.

Для залучення нових джерел фінансування, включаючи гранти фондів, державних субсидій, а також приватних і корпоративних пожертв.

Це справа благородна місія, яка є заохоченням дітей всіх віків, щоб повністю реалізувати свій творчий потенціал через образотворче та виконавське мистецтво. У цій школі потрібно створити унікальне середовище, в якій діти різного віку, здатні і без досвіду відчувати себе вільно, представляти і створювати мистецтво у своєму житті. Установа забезпечить професійне середовище роботи, яка буде складним завданням, корисної, творчої і поважної ідеєю у фізичних осіб.

Ця тема не була включена в початковий план бізнесу, але включена тут в якості заповнювача для інших, використовуючи цей план в якості керівництва. Будь ласка, пам'ятайте, що рамки за замовчуванням гнучкі навмисно, тому що кожен бізнес-план є унікальним, так багато прекрасних планів опускають теми, включені в стандартний план і потрібно багато чого додати додаткові теми.

Що стосується основної організації, то потрібно розуміти одне – ця школа буде некомерційною організацією, створеною, щоб забезпечити місце, де дітей всіх віків і здібностей, пропонується розробити свій творчий потенціал через образотворче та виконавське мистецтво. Ви сплануєте пропозицію динамічну, унікальну і постійно розвивається програму. Більшість заходів будуть відкритими, щоб залучити більше відвідувачів. Музей буде укомплектований робочим художником, і всю структуровану діяльність буде здійснюватися під керівництвом художника-вчителя.Школа дасть можливість отримати художній досвід дітям, що дозволить підвищити рівень інформованості мистецтва, створити аудиторію однодумців.

Ідеальним розташуванням стане велике і просторе приміщення, де буде маса вільного місця. У Вас буде три художні галереї: дитяча галерея, демонстраційний зал для робіт створені дітьми, а також виставковий зал картин, який присвячений презентації репродукції робіт, створених відомими (і не дуже відомими) художниками.

У Вашому центрі також можна буде створити широку дитячу бібліотеку, яка наповнитися високоякісними книгами про художників, танцюристів, музикантів, композиторів і їх життя і роботах. Також надавайте бібліотеці ресурси для дорослих, які зацікавлені в просуванні своїх знань у мистецтві. При школі добре зробити цікавий магазин, в якому продаватимуть доступні, високоякісні художні засоби, іграшки ручної роботи, а також інші унікальні предмети.

Це захоплююче не тільки вкладення грошей, але і заняття для власної самоосвіти. Воно допоможе кожному, від маленької дитинки, до дорослої людини, духовно розвиватися і збагачуватися.