Відкриваємо шлюбне агентство

Для початку шлюбного бізнесу великих капітальних вкладень не потрібно. Проте, зробити його успішним є складним завданням.

Основні моменти, коротко розглянуті в цій статті, допоможуть розібратися підприємцю з основними нюансами, з якими зазвичай стикаються бізнесмени, які мають намір працювати у цій сфері послуг.

Для старту, в першу чергу, вам знадобиться певний приміщення. Особливо уважно варто підійти до обстановки інтер'єру і його оформлення, так як затишна атмосфера тут має вирішальний фактор.

Саме відгуки клієнтів є основним продають інструментом у шлюбному бізнесі. Розмістіть на стінах свого агентства подяки щасливих пар і їх фотографії. Такого роду прийом буде ефективно впливати на тільки прийшли до вас клієнтів.

Отримати виділену лінію телефонного зв'язку та підключення до мережі інтернет, для повноцінної роботи. З технічного оснащення необхідні будуть телефон, сканер, принтер і комп'ютер.

Шлюбні агентства можуть надавати такі основні послуги:

— послуги перекладача чи юриста, які можна віднести до додаткових.

— організовувати шлюбні тури;

— організовувати зустрічі (наприклад, швидкі побачення тощо);

— приймати наречених або женихів, які приїхали з інших міст;

— розміщувати анкети в базах даних партнерів і іноземних каталогах, у тому числі);

— розміщувати анкети клієнтів на власному сайті і в своїх каталогах. Розміщувати паралельно як жіночі, так і чоловічі каталоги.

Всі шлюбні агентства, по суті, можна розділити на дві категорії: агенції, які працюють тільки локально (в одній країні або місті) та міжнародні агентства.

Одними з основних фінансових джерел прибутку шлюбних агентств є:

— надання доступу до партнерських баз даних;

— для складань анкет надання послуг фотографів;

— реєстрація клієнтів у агентської базі даних і ін.

Як і в будь-якому бізнесі, тут є свої підводні камені. У цьому бізнесі зустрічаються свої основні проблеми, в курсі яких потрібно бути, перед відкриттям шлюбне агентство. На жаль, величезна кількість шахраїв на сьогоднішній день крутяться в цій сфері. Серед них, наприклад, дівчата, яким цікаво лише фінансове становище потенційних наречених, і для пошуку підходящих цілей, щоб виманити у них гроші, вони використовують шлюбні агентства. Також є і чоловіки, які зовсім не з щирими намірами знайомляться з жінками.Так що для починаючого підприємця у цій галузі, всю клієнтську базу необхідно буде активно відстежувати і контролювати весь процес. В іншому випадку імідж вашої компанії може бути втрачений назавжди. Будьте напоготові і при складанні анкети завжди перевіряйте документи.

В наш час, рекламувати шлюбне агентства можна з допомогою розвитку і просування свого інтернет-сайту. Якщо ж ви відкриваєте агентство міжнародного формату, тоді не забудьте створити сайт на міжнародному домені і англійською мовою.

На сайті також повинні бути відгуки про роботу вашого агентства і, звичайно ж, каталоги партнерів.

Таким чином, для відкриття шлюбного агентства не потрібні значні капітальні вкладення, у теж час багато часу потрібно на його розкрутку. А в зв'язку з тим, що в цій галузі існує великою кількістю шахраїв, утримання всього процесу під своїм контролем і грамотний підбір клієнтів є пріоритетом.