Вигідний бізнес з будівництва садових альтанок

Приватні будинки та дачі без альтанки рідко обходяться. Сьогодні садова альтанка включена майже кожен дизайнерський проект. Одними з важливих складових відпочинку за містом, стали звичайні барбекю, перголи, тенти, навіси, альтанки. При цьому, місце відпочинку, яке якісно оформлено експертами є досить дорогим задоволенням. Таким чином, будівництво садових альтанок на сьогоднішній день є вигідним бізнесом.

Види альтанок можуть бути різними: починаючи від цегляних з металевими вставками, закінчуючи кам'яними (мармур), але все одно, найпопулярнішими залишаються дерев'яні альтанки. Замовнику ви можете, ґрунтуючись на його особисті побажання, робити альтанку на замовлення або надати каталог з вже готовими варіантами.

Для виготовлення самої банальної альтанки-квадрата, потрібні 4 бруса, висотою в 3 — 4 метри і в перерізі 10 — 15 сантиметрів і деяку кількість дощок з саморізами. Опорні стовпи потрібно гарненько закріпити. Обробивши сульфатом міді, встановіть їх в заздалегідь приготовлені ями, і відразу після цього залийте бетоном. Це дозволить альтанці довго служити і дереву не дасть гнити. Встановлюємо дошки горизонтально на висоті 2,5 — 3 метри. Ось, власне, каркас альтанки і готовий.

Заздалегідь передбачаючи російську сніжну зиму, дах краще зробити похилій. На близько пятидесятисантиметровой висоті закріплюємо ще одну балку. Зайві частини від стовпів відрізаємо і обробляємо антисептиком обрізані ділянки. Крити найкраще дах легкими матеріалами: плівкою, тентової тканиною або черепицею, соломою, гілками і т. п. Натягніть потрібної довжини волосінь з шириною кроку в п'ятдесят сантиметрів, аби дотриматися симетрію. Тепер готова і основа альтанки. Пол також може бути з різного роду матеріалів: керамічної плитки, дерева, бетону та ін.Стінки найзручніше робити з дерева, тоді, по периметру, можна ставити лаву. Прикрашати альтанку можна всілякими елементами декорації: поставити трельяжні решітки засклити або прикрасити різьбленням по дереву і т. п. Тут все буде залежати від побажань клієнта.

Витрати на використовувані матеріали невеликі – в межах 10 тисяч рублів. А ось ціна вже зведених альтанок залежить від оформлення і складності їх виготовлення. Ціна на звичайний квадрат, разом з установкою, наближається до 60 тисяч рублів. Виготовити альтанку можна за 2-3 дні. Працюючи лише у вихідні (тобто два дні в тиждень), при стабільному потоці замовлень, в місяць можна заробляти, за попередніми підрахунками, близько 150-200 тисяч рублів. Виготовляючи ковані альтанки і продаючи їх по каталогу, ви зможете розширити свій бізнес.