Займаємося піддонами

Для великих компаній, які займаються торгівлею важливо, щоб товари поставлялися на піддонах. В цих умовах, бізнес ,побудований на виробництві піддонів, можна розглядати як перспективний. Розвиток торгівлі відбувається стрімкими темпами. Ґрунтуються торгові мережі, будуються торгово-розважальні центри. Створюються нові приміщення для складу.

При підставі даного бізнесу приміщення для складу потрібно і вам. Орендувати його можна на будь-якому терміналі складів. З орендою приміщення для складу проблем виникнути не повинно. Так чи інакше, з великими постачальниками домовитися буде можна. А оплачувати можна тими ж піддонами, які надаються для розміщення продукції.

Також для збору піддонів потрібно вантажівка. Ряд постачальників піддони залишають у своїх клієнтів. Тобто в магазинах і торгових центрах. Так як вони є кінцевими точками. Після того, як продукція реалізовується, в їх підсобних приміщеннях накопичуються величезна кількість піддонів. А в магазинах і торгових центрах склади не такі й великі. Тому адміністрація торгових точок буде позбавлятися від кількості піддонів.

І ви з вантажівкою, як раз тут і потрібні. Для початку цілком достатньо звичайної «Газелі». Безумовно, за «спасибі» ніхто віддавати піддони не буде. Може, звичайно, і повезти, і іноді ви їх будете забирати безкоштовно. Але таке буде відбуватися дуже рідко. Торгові центри та магазини знають ціни на піддони. Ви також повинні знати. За один ви віддасте близько $75 центів. Найдорожчі ті, які мають європейський стандарт. Такі можуть коштувати більше $6.

Але застосовна така ціна лише для торгових центрів і магазинів. Набагато дорожче їх купують оптові торговельні компанії. Скупивши піддони в торгових точках, ви зможете їх продавати таким торговим компаніям, попередньо, в межах розумного, встановивши власні ціни. Такого роду компанії особливо люблять піддони європейського стандарту. І, до речі, у великих кількостях. Близько 450-500 одиниць за раз. Таким чином, на закупівлю піддонів євро стандартів знадобиться близько 2,4-2,7 тисяч доларів. При цьому, ваша чистий прибуток може досягти 600-680 доларів.

Кількість закупівель можна зменшувати. В принципі, торгові центри та магазини заплатять будь-які розумні гроші за те, щоб для економії місця «звільнитися» від зайвих піддонів. Так і великі партії вас ніхто не змушує купувати. Починати можна і з невеликих кількостей. «Піддонний бізнес» почати можна і на посередницьких умовах. Ви можете бути сполучною ланкою між оптовими торговельними компаніями і деревообробними комбінатами. Встановивши, при цьому, на ціну піддону певний відсоток.Для оптовиків можна організувати регулярні поставки, але однієї «Газелі» для цього буде не достатньо — потрібно транспорт більш місткий.

При виникненні транспортних питань, є спеціальні компанії, які займаються вантажоперевезеннями. Так що з перевізниками проблем не виникне.

Організувати «піддонний бізнес» не складно. Навіть з початковим капіталом в $1 тис. Перші результати не змусять себе довго чекати. Для початку можна зберігати піддони в тому ж вантажному автомобілі (якщо він ваш). З пошуком продавців і покупців піддонів може допомогти одне з довідкових підприємств. Оголошення в газетах також можуть допомогти.

За допомогою тих же газет можна собі і прорекламувати. На перших порах чудово підійдуть і безкоштовні оголошення. Крім цього, можна скористатися електронною розсилкою. З плином часу почнуть з'являтися замовлення на регулярній основі. До того ж, що піддони не є вічними.

Від ваших власних потреб багато в чому залежатиме подальший розвиток цього бізнесу. Якщо у вас є бажання займатися продажем і збором піддонів, використовуючи кілька «Газелей» — будь ласка. Якщо бажаєте самі виробляти піддони — виробляєте. Адже сьогодні на місці торгівля не варто. Нові торгові підприємства з'являються щодня. Зростають також і обсяги споживаної продукції. Успіхів вам!