Хобі вечорами

На щастя для всіх нас, поки що не всі мешканці зі стабільною роботою і грошовим окладом вечорами перетворюються на втомлених сонних зомбі перед телевізором. Є люди, які зберегли любов до знань і бажання вчитися чомусь новому. І вони можуть стати потенційними клієнтами сервісу Amabam, де їх готові навчити різним умінням, де пропонують освоїти нові види творчості, нове хобі. Що для цього потрібно? Оформити передплату на курс в коробці «Бембокс» (Bambox).
Засновники обіцяють, що передплатник зможе вибрати справу з набору фірмових курсів, а потім отримувати щомісячні посилки для самонавчання. У цій коробці – бембоксе будуть вкладені інструкції, інструменти, заготовки та інші матеріали, необхідні для освоєння нового заняття. Якщо раптом клієнт зрозумів, що обраний курс йому не подобається, він може легко поміняти заняття на яке-небудь інше.
Сьогодні проект Amabam тільки готується до запуску і зараз заявлені тільки три заняття по підписці: створення власної книжки коміксів, навчання домашнього бармена і різьблення по каменю. Терміни освоєння хобі – від 4 до 6 місяців. Передплатники відповідно отримають 4 і 6 навчальних наборів. Клієнтам також обіцяно повне занурення в обрану тематику і підсумкова дипломна робота по закінченні курсу з коробки.
У такого хобі по підписці є свої плюси: велика потенційна аудиторія передплатників; комфортна форма навчання вдома; можливість запропонувати навчальні курси, про які ще ніхто не чув.
Є й мінуси: щоб людина самостійно навчався потрібна цілеспрямованість і мотивація, якими не всі володіють; такий вид навчання підходить для інтровертів, які не потребують в постійному спілкуванні. Інші будуть лізти з питаннями до своїх домашніх, розповідями про успіхи, і ті не завжди будуть цьому раді; ціна – освоїти курс по книжках з магазину буде набагато дешевше.

У будь-якому випадку, це відмінна ідея якось розворушити народ, змусити думати і знаходити щось цікаве у світі. А можливо, це виявиться і додатковою професією!