Як відкрити магазин канцтоварів

Магазини канцелярських товарів є одним з найпопулярніших видів бізнесу в містах, де розташовані великі університети. Зрозуміло, це сезонний бізнес і найбільший попит на дану продукцію припадає на початок навчального року. Але якщо все правильно організувати, то ви зможете отримувати гарний прибуток протягом всього року. Зараз ми відповімо на питання «Як відкрити магазин канцтоварів?», розглянемо всі основні моменти цього бізнесу.

Приміщення для магазину

Найкращим місцем для розташування магазину канцтоварів стане будівля знаходиться поруч з корпусами університетів, шкіл і технікумів. Відкривати магазин, потрібно відразу орієнтуючись на певного покупця. Для відкриття точки з продажу канцтоварів вам буде достатньо приміщення площею десять-двадцять квадратних метрів. Помітність магазину і прохідність людей є двома основними факторами, від яких залежить доля вашого канцелярного бізнесу.Говорячи про обладнанні, вам знадобляться: стелажі зі скляними полицями, вітрини для зошитів, ксерокс, комп'ютер, принтер, інструменти для підшивання дипломів та курсових і, зрозуміло, стільці та стіл для продавців.

Персонал

Якщо планується невеликий магазин, то вам вистачить і двох продавців, з посменим режимом роботи. Якщо очікується великий наплив клієнтів, то вам варто задуматися про кількох продавців, які будуть працювати одночасно. А ви як підприємець, можете взяти на себе роль бухгалтера.

Асортимент та постачальники

Перед відкриттям магазину канцтоварів, зв'яжіться з постачальниками і визначитеся зі своїм майбутнім асортиментом. Виберіть товар різної цінової категорії. При бажанні ви можете самі закуповувати все на оптових фабриках і ринках, але зараз не проблема знайти постачальників готових доставляти товар безпосередньо в магазин. Говорячи про асортимент, можна сказати, що у вас повинні бути всі необхідні групи товарів, до них відносяться: ручки, олівці, зошити, лінійки, файли для папок, якщо поряд з вами розташований технічний вуз, то повинні бути присутніми листи для креслень і тубуси.Можете розбавити асортимент різними дрібними аксесуарами у вигляді флешок і сувенірів.

Просування бізнесу

Для залучення максимального прибутку і розвитку вам потрібно зробити ваш магазин відомим, збільшивши кількість клієнтів. Для початку придумайте просте і легко запам'ятовується назва, вивіска – це обличчя вашого магазину, вона повинна бути яскравою і привертає увагу. Правильно придумане назву і барвиста вивіска обов'язково привернуть увагу клієнтів. Для ще більшої реклами, ви можете розклеїти оголошення, роздавати листівки і створити сторінку свого магазину в інтернеті.

Перспективи розвитку

Вам не обов'язково продавати одні лише канцелярські приналежності, ви можете надавати додаткові послуги:

·  Підшивати дипломи;

·  Роздруковувати документи з флеш-накопичувачів;

·  Здійснювати ксерокопіювання документів;

Підсумок

У відкритті магазину канцтоварів немає нічого складного, і при цьому вам не потрібно великих фінансових вкладень. Але вам слід добре проаналізувати попит на дану продукцію і конкуренцію в обраному регіоні. Починайте бізнес, якщо конкуренція мінімально, він буде не вигідний, якщо у вас є конкуренти вже давно в цьому бізнесі.