Як відкрити свій солярій

Мода на гарну засмагу поширена у всьому світі. Солярії стали буденною послугою у багатьох країнах, адже засмагнути природним способом можна далеко не завжди, а добре виглядати хочеться в будь-який час року. Крім цього, брак ультрафіолету негативно впливає на здоров'я. Отримати дозовану порцію ультрафіолетових хвиль в сучасних соляріях.

Конкуренція з даного виду послуг не велика, на думку фахівців, не забезпечена навіть 1/3 частина потреб жителів Росії. Не потрібно думати, що солярій користується попитом лише в зимовий період. Літо не завжди балує нас великою кількістю сонячних днів, а люди, які збираються на південь, не бажають виглядати на пляжі дуже блідими, тому солярій затребуваний і взимку, і влітку.

Якщо ви вирішили відкрити свій солярій, необхідно пройти кілька етапів.

1) Зареєструватися в податкових органах. Досить відкрити ІП.

2) Вибрати місце.

Найбільшу прибуток, звичайно, приносять ті солярії, які розташовуються в центрі міста, але плата за оренду буде високою, що часом непосильно для бізнесмена-початківця. Можна взяти в оренду приміщення у фітнес-центрі або в салоні краси з зручним розташуванням. Необов'язково починати бізнес у столиці, де складно відразу знайти багато клієнтів, вигідніше відкрити свій ресторан в обласному центрі, в якому даний вид послуг мало поширений.

Важливий момент: перевага солярію в тому, що засмага в ньому можна отримати швидко, затрачаючи на одну процедуру лише кілька хвилин на день. Для максимальної економію часу своїх клієнтів, необхідно подбайте про парковці — паркувальних місць на ній має досить.

3) Сформувати матеріальну базу.

На питання про те, скільки коштує відкриття солярію, досвідчені бізнесмени відповідають, що все залежить від обладнання — виробники пропонують як порівняно недорогі моделі за кілька тис. доларів, так і професійне обладнання за кілька десятків тисяч доларів. Якість засмаги у всіх апаратах майже однаково, так як в основному воно залежить від ламп, які треба своєчасно міняти.
Головна відмітна особливість дорогого обладнання від економічних моделей — в наборі функцій. Наприклад, професійний солярій можуть бути вбудовані розпилювачі води, кондиціонери, радіо.
Якщо вас бюджет обмежений, ви може придбати один недорогий солярій і встановити його в салоні краси, поділивши прибуток з господарем. А якщо коштів достатньо, то можете орендувати приміщення і встановити в ньому кілька соляріїв різного призначення.

Важливий момент: інтер'єр і комфортабельність — значущі елементи іміджу вашого солярію. Не економте на ремонті, добре продумайте дизайн інтер'єру, подбайте про такі дрібниці, як серветки для відвідувачів, одноразові тапочки, шапочки для волосся, засоби для посилення засмаги.

4) Підбір персоналу.

Ретельно поставтеся до підбору персоналу, адже співробітники — це частина іміджу солярію. У перший час вам будуть потрібні: адміністратор, приходить бухгалтер і прибиральниця. Адміністратор повинен бути привітним і тактовним, володіти спеціальними знаннями. Симпатична засмагла дівчина, посмішкою зустрічає відвідувачів солярію і відповідає на будь-які питання, клієнтам обов'язково запам'ятається, і вони прийдуть на процедури ще не раз.

Де ж взяти гроші?

Відкриття свого солярію обійдеться недешево. Якщо власних грошей недостатньо, візьміть банківський кредит. Коли будете вибирати програму кредитування, враховуйте, що період окупності одного апарату — від 6 до 12 місяців. Можна вибрати наступну стратегію розвитку: придбати один солярій, і дохід від нього використовувати для розширення бізнесу.

Висновок: штучна засмага — це затребуваний товар. Для старту потрібні чималі кошти. До основних статей витрат відносяться: оренда приміщення, формування інтер'єру, купівля обладнання. Щоб бізнес був успішним, необхідно надавати клієнтам максимум комфорту, постійно дбати про якість послуг.