Займаємося вантажоперевезеннями

Почати, відносно нескладно. Він у всі часи був прибутковий і затребуваний. Але потрібно відзначити, що з-за цього, в бізнесі, заснованому на вантажоперевезеннях, присутня підвищена конкуренція.

У теж час напрацювати клієнтську базу тут досить просто. Клієнти самі вас знайдуть. Адже переїжджає щодня велика кількість людей. І всім їм необхідно перевезти якісь речі. До того ж у магазинах купується безліч громіздких товарів, наприклад, техніки або меблів. Таким чином, бізнес, заснований на вантажоперевезеннях, у великому місті, природно, має великий потенціал до розвитку, з хорошим прибутком. Але навіть у маленьких містах у вас буде можливість знайти своїх постійних клієнтів. Почати цей бізнес ви можете поодинці, а далі, при бажанні поступово розширюватися.

Для практичного здійснення цього задуму спробуйте відвідати магазини, де можна купити габаритні товари: меблеві, магазини побутової техніки і т. п. Уникайте великих магазинів, так як у них апріорі є своя доставка. А от невеликі магазини собі це дозволити навряд чи зможуть. Ось саме з цими магазинами і потрібно укладати договори про співробітництво. За умовами договору, вам телефонують з магазину, коли клієнт купує у них якийсь габаритний товар, після ви здійснюєте перевезення. Якщо ви зумієте домовитися про це відразу з декількома магазинами, ви будете забезпечені роботою щоденно.

Оплата вашої праці може бути здійснена кількома способами. Вам може платити сам магазин, однак найімовірніше робити він цього не захоче, або оплачувати ваші послуги буде сам клієнт. Тут правда є свої нюанси. Клієнт має право вибору, і не повинен користуватися саме вашими послугами. Він також легко може співпрацювати і з іншим перевізником. Отже, потрібно розглянути ще один варіант, який для всіх найбільш вигідний. Условьтесь з магазинами в тому, що з вашою згодою вони матиме право надавати покупцям знижку у вигляді 25% на ваші послуги.У цьому випадку, магазин оплатить вам ці 25% від загальної вартості доставки товару. А клієнт решта 75%. Вигідно це буде обом сторонам. І ви, відповідно, будете нарощувати свою базу клієнтів. Так як задоволені клієнти свої рекомендації будуть давати знайомим і друзям.

Що ж, тепер займемося підрахунками. Ціна вантажоперевезень в невеликому містечку може досягати 800 рублів. Віднімемо на бензин 120 карбованців і на інші витрати ще 300. Відповідно, потенційний прибуток, в рамках одного замовлення, може скласти близько 400 рублів.