Заробляємо на битому склі

Багато людей, особливо в кризові часи, знаходяться в активному пошуку способів додаткового заробітку. Сьогодні, досить таки важко організувати свою справу, особливо з мінімальними вкладеннями. І все ж, якщо придивитися, у нас під ногами лежать гроші. Звичайно, не в буквальному сенсі. Вся фішка в тому, що в якості сировини, більшість виробників продукції зі скла, без проблем використовують його в битому вигляді. І це нормально.В першу чергу відзначимо, що бите скло є вже готовою масою, її потрібно тільки розплавити і відправити на виготовлення банок, пляшок і інших скляних виробів. З іншого боку, з точки зору екології, це досить корисна справа. З цих причин, зверніть свою увагу на збір битого скла, як на можливість заробляти додатковий дохід.

Для збору, безумовно, необхідно створити місце для прийому, т. е. потрібно склад. Важливо є те, що скло зовсім не примхлива до зберігання. Для нього не має значення температурний режим, ні вологість. Подальший етап – розклеювання оголошень, розміщення реклами на інформаційних сайтах міста їх у газетах??. Ніхто, звичайно, не буде збирати окремо для вас биту тару. Проте в закладах громадського харчування і торгівлі, регулярно з'являються бита скляний посуд. З точки зору населення, доведеться попрацювати трохи по-іншому.Подбайте про організацію виїзних пунктів прийому битого скла. Повірте, такої сировини, сукупно у кожній багатоповерхівці, досить багато. Основними ж постачальниками битого скла можуть бути підприємства, що займаються установкою пластикових вікон. Перед кожною установкою пластикових вікон, попередні виймаються. І відповідно, у таких компаній може бути скла досить багато. До речі, процес збору битого скла у всіх перерахованих вище категоріях може розглядатися і позбавлення від проблем зі сміттям.

Все інше просто. Вбийте в пошуковику «купівля битого скла» і у вас з'явиться велика кількість контактних осіб. Для зниження транспортних витрат, виберіть прилеглі до вас виробничі або закупівельні підприємства. Закупівельні ціни на бите скло, як правило, коливаються від 1500 до 2500 рублів за тонну. Тобто від 1,5 до 2,5 рублів за один кілограм. Зрозуміло, тільки великі партії у вас будуть приймати по хорошим цінам.Отже, головною вашим завданням є організація складу, збору там як мінімум половини тонни битого скла і, на вибраному підприємстві, вигідно його продати.

Відповідно, даний бізнес, в умовах правильної його організації, несе в собі досить непогані перспективні. Адже завжди буде затребуване сировину такого типу, а прагнуть звільнитися від битого скла завжди багато.