Заробляємо на експрес стрижках

На сьогоднішній день швидкість дуже важливий фактор. Тому, ймовірно, більшість видів підприємницької діяльності, організовані досвідченими або молодими бізнесменами, рясніють своїми назвами з приставками «експрес». Власники експрес автомийок помиють ваш автомобіль за лічені хвилини. Всілякі швидкі доставки (все що завгодно, починаючи від доставки піци закінчуючи сушамі, раками або креветками). Окремі з такого роду підприємливих людей у своїй швидкості впевнені настільки, що мають можливість робити власним клієнтам вкрай привабливі пропозиції.Наприклад, якщо продукт не зможуть привезти в межах десяти хвилин, тоді клієнт може нічого не платити. І, безумовно, такого роду впевненість приносить свої плоди.

І на цьому можливості використання стратегії економії часу клієнтського і стратегії швидкості далеко не вичерпуються. Наприклад, у багатьох супермаркетах або магазинах є експрес каси. Працюють вони з клієнтами, які взяли незначна кількість товару. Скажімо, до десятої чи навіть до п'яти одиниць. Власники приватних мереж магазинів і супермаркетів з охотою йдуть назустріч своїм покупцям, так як їм зовсім не хочеться чекати поки обслужать тих, хто набрали багато покупок.

Ще одним з яскравих прикладом є міні-студії плетіння кіс та експрес зачісок. Подібного роду «салони» можна побачити в гіпермаркетах і торгових центрах. Ще одна ідеї для бізнесу у свою основу також взяла економію часу клієнта разом з перукарським мистецтвом, тобто швидка стрижка на АЗС.

На поточний момент економія часу примхою зовсім не є. Це скоріше необхідність, що диктується способом життя. Для багатьох людей їх ритм життя став настільки швидким, що у них насправді не достатньо часу вранці на те, щоб привести себе в порядок. А говорити про повноцінний візит перукаря в салоні краси і зовсім не доводиться. Але виглядати бездоганно хочеться всім. Так чому ж не скористатися даними потребами?

Наприклад, можна допомогти мешканцям вашого міста, відкривши невелику і незвичайну експрес перукарню, яка б надавала послуги клієнтам АЗС. Таким чином, вони не тільки зможуть заправити власний автомобіль, але і привести своє обличчя в порядок, а також підстригтися. Чоловікам, наприклад, можна запропонувати швидке гоління.

Подібна ідея надання послуг нанесення макіяжу, експрес гоління і стрижок народилася не просто так. Багато хто з нас, ймовірно, часто, із-за нестачі вільного часу, не встигають відвідати особистого перукаря. А ось заправка автомобіля — реальна необхідність (втім, і не найкраща трата часу).

Робочі місця перукарів можна розташувати в невеликих мобільних контейнерах. У цих приміщеннях» (розмір може бути 2 на 6 метрів) є можливість розташувати два робочих крісла. Місця, безумовно, замало, але для бистренького наведення порядку на обличчі та голові клієнтів цілком достатньо. До речі, самі відвідувачі на тісноту будуть мало звертати уваги. Адже головним критерієм тут є швидкість.

Для початку у своєму місті можна відкрити одну таку перукарню. А згодом, якщо буде попит, розвинути мережу. З часом можна піти ще далі, наприклад, відкрити на території країни до ста подібного роду закладів. Враховуючи простоту установки робочих контейнерів та їх мобільність, таке завдання виглядає цілком реальною. Зрозуміло, буде не просто управляти декількома десятками таких експрес перукарень. Тому якусь частину контейнерів є можливість просто здавати в оренду перукарям-фрілансерам. Успіхів вам!